Pērkam.lv: Liela daļa iedzīvotāju šaubās, vai šis ir īstais laiks nekustamā īpašuma iegādei

Šobrīd, kad valstī vērojama nestabila situācija gan saistībā ar energoresursu cenām un pieaugošo inflāciju, mainīga situācija novērojama arī nekustamo īpašumu tirgū. Ņemot vērā, ka līdz ar inflāciju pieaugušas nekustamo īpašumu cenu, cilvēkiem ir kļuvis arvien grūti atrast kaut ko savām finansēm piemērotu, novērojis Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš.

Viņš norāda, ka cenu kāpums pārtikai un energoresursiem ir būtiski ietekmējis ikviena cilvēka maciņu un liela daļa, meklējot jaunu dzīvesvietu, meklē lētākus variantus, taču diemžēl šobrīd tirgū pieejamais piedāvājums ne vienmēr ir tiem atbilstošs, kā rezultātā atsevišķu īpašumu pārdošana ir apgrūtināta.

“Šobrīd vairums iedzīvotāju uztrauc tas, kā apkures sezonā norēķināties par siltumu un mazināt cenu pieauguma ietekmi, līdz ar to tādi lieli pirkumi kā savs mājoklis tiek atlikti. Vienlaikus novērots, ka tie, kas tomēr izšķiras par īpašuma iegādi, meklē ne tikai energoefektīvāku mājokli, bet arī tiem finansiāli piemērotāku. Lai arī īpašuma atrašanās vieta un platība joprojām ir svarīgi faktori, liela nozīme tagad tiek piešķirta arī apkures veidam un mājokļa cenai,” skaidro A. Bērziņš.

Savukārt īpašumu tirgotājus, kam neizdodas savus īpašumus tomēr pārdot, A. Bērziņš iesaka vērsties pie Pērkam.lv, kas iegādājas īpašumus visā Latvijā: “Mūsu klienti augsti novērtē to, ka mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas un nodrošinām, ka īpašuma pārdošana tiem neaizņem ļoti daudz laika. Manuprāt, tie ir ļoti būtiski faktori šobrīd, kad ikvienam ir nozīmīgs finansiāls atbalsts.”

Pērkam.lv iegādājas jūsu īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot jums ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no dažādiem pārpratumiem – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau dažu dienu laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/

Publicitātes materiāls