Pērkam.lv: Komunālo maksājumu pieaugums rada satraukumu gan nekustamā īpašuma pircējiem, gan tirgotājiem

Lielu daļu Latvijas iedzīvotāju šobrīd satrauc apkures, elektrības un citu komunālo pakalpojumu strauji pieaugošās cenas, kā rezultātā daļa tieši šobrīd ir izšķīrusies par sava nekustamā īpašuma pārdošanu, atzīst Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš.

“Komunālo pakalpojumu rēķini liks cilvēkiem nopietni pārdomāt, vai šis ir īstais brīdis, lai iegādātos īpašumu, taču tas, ko varam novērot attiecībā uz tiem, kuriem jau ir savs mājoklis, viņiem šobrīd galvenais ir komunālo maksājumu ietaupījums ilgtermiņā, kā rezultātā ir arī tādi, kas izlēmuši savu īpašumu pārdot, lai, iespējams, iegādātos energoefektīvāku mājokli,” stāsta A. Bērziņš.

Viņš norāda, ka no cilvēku puses novērojama nogaidoša pozīcija attiecībā uz jauna īpašuma iegādi, jo šajos nenoteiktības apstākļos pastāv bažas par pieaugošām izmaksām visās jomās. “Daudzi uztraucas par to, vai šis ir piemērots laiks jauna vai sava pirmā mājokļa iegādei, un tas īpaši apgrūtina iespējas pārdot savu īpašumu tiem, kuriem apkures patēriņš ir lielāks kā, piemēram, jaunajos projektos,” atzīmē A. Bērziņš.

Tos, kuriem esošo apstākļu dēļ savu īpašumu ir grūti pārdot pašu spēkiem, viņš aicina vērsties pie Pērkam.lv, kas iegādājas dzīvokļus, mājas, zemi un mežus visā Latvijā, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šī ir lieliska iespēja, ja pārdevējs nevēlas ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt par reklāmu un starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv iegādājas jūsu īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam