Pērkam.lv: Kas jāņem vērā, lai nekustamo īpašumu pārdotu pēc iespējas izdevīgāk

Kaut arī tiek uzskatīts, ka nekustamais īpašums – tas ir viens no drošākajiem ieguldījumiem, pirms darījuma noslēgšanas uzmanība tiek pievērsta vairākiem faktoriem, kas var ietekmēt īpašuma vērtību nākotnē. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš norāda – liela daļa iegādājas dzīvokli, neņemot vērā mājokļa atrašanos vietu, infrastruktūru, piekļuvi sabiedriskajam transportam u.tml., kas arī kļūst par šķēršļi vēlāk īpašumu veiksmīgi pārdot.

“Mēs praksē esam sastapušies ar vairākiem gadījumiem, kad mājokļa īpašniekam ir bijis grūti saviem spēkiem īpašumu pārdot dēļ tā, ka īpašums atrodas sliktā vietā. Jo, lai kā mēs negribētu to atzīt, nozīmīgākais kritērijs joprojām ir nekustamā īpašuma, dzīvokļa vai mājas, novietojums jeb atrašanās vieta, un tikai pēc tam seko viss pārējais,” skaidro A. Bērziņš.

Tāpat nereti par šķēršļi kļūst īpašuma tehniskais stāvoklis. “Ļoti svarīgs kritērijs ir īpašuma tehniskais stāvoklis. Nekvalitatīvi un nolietojušies apdares materiāli, plaisas u.tml. īpašuma vērtību ietekmē negatīvi. Arī pircēji uz šādiem īpašumiem skatās maz, jo, kā zināms, arī bankas pret tiem nekustamajiem īpašumiem, kur jāveic nopietnāki remontdarbi, nav tik atsaucīgas,” klāsta Pērkam.lv konsultants.

“Tāpat vērtējot dzīvokli, uzmanība tiek pievērsta tam, lai tam apkārt būtu laba infrastruktūra – lai vide būtu sakārtota, kā arī, lai attālums līdz sabiedriskajam transportam, veikaliem un kultūras vietām nebūtu pārāk milzīgs,” runājot par galvenajiem iemesliem, kāpēc īpašumus grūti pārdot, sacīja A. Bērziņš.

Tādos gadījumos risinājums ir Pērkam.lv, ko izmanto arvien vairāk cilvēku. Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja finansiāli līdzekļi nepieciešami uzreiz un nav vēlēšanās ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam