Pērkam.lv – izdevīgākais variants kā pārdot mežu vai lauksaimniecības zemi

Kamēr mājokļu tirgū aktivitāte nenorimst, mežu un lauksaimniecības zemju tirdzniecība ir nedaudz iepauzējusi. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš to saista ar to, ka mežu un zemes pārdošana daudziem šķiet pārāk sarežģīta, kā arī to, ka daudzi aizvien neapzinās sava meža patieso vērtību.

“Visticamāk, ka mežu katrs no mums pārdod tikai vienreiz dzīvē, tāpēc ir ļoti svarīgi izvairīties no negodīgiem pircējiem un izvēlēties uzticamus mežu pircējus, kas godīgi atbildēs uz visiem jautājumiem. Ņemot vērā to, cik juridiskās nianses šajā gadījumā ir sarežģītas, vairums ar mežu un lauksaimniecības zemju pārdošanas piedāvājumiem vēršas tieši pie Pērkam.lv, jo darījumā ar mums viss ir saprotams, viss ir legāli un nepastāv nekādu risku, par ko meža vai zemes īpašniekiem vajadzētu satraukties,” skaidro A. Bērziņš.

Arī Einārs no Vidzemes novada nesen noslēdza darījumu ar Pērkam.lv: “Sākotnēji biju plānojis piedāvāt mežu vairākiem pircējiem, taču nebiju pārliecināts, vai esmu tik kompetents, lai nešaubīgi spētu izvēlēties īsto meža īpašnieku, līdz ar to izlēmu pārdot mežu Pērkam.lv, kas nozīmēja arī mazākus sarežģījumus un problēmas ar dokumentāciju u.tml. Tāpat mani uzrunāja doma, ka meži, kas tiek pārdoti Pērkam.lv, paliek Latvijai.”

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiem realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam

Publicitātes materiāls