Pērkam.lv iegādājas arī īpašumus ar dažādiem apgrūtinājumiem

Iegādājoties nekustamo īpašumu, ne vienmēr viss iziet kā iecerēts un nereti vien īpašumam rodas apgrūtinājumi, kas vēlāk ir galvenais iemesls, kāpēc īpašumu neizdodas veiksmīgi pārdot tālāk, kā arī samazina nekustamā īpašuma vērtību. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš uzsver, ka viena no Pērkam.lv priekšrocībām ir tāda, ka tas iegādājas īpašumus arī ar apgrūtinājumiem.

“Ļoti bieži ir situācijas, kad cilvēkiem rodas grūtības nokārtot ar īpašumu saistītos maksājumus, kā rezultātā viņi neko ar šo īpašumu tālāk īsti nevar iesākt. Jo nenoliedzami, ka arī tie, kas plāno iegādāties nekustamo īpašumu, pirmām kārtām izvēlēsies tādu mājokli, kur viss ir sakārtots un kur parādi ir jau nomaksāti,” skaidro Bērziņš.

Pērkam.lv iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt hipotekāro kredītu, ja tāds ir. “Mēs cenšamies būt pretimnākoši un priecājamies, ka arī klienti to augstu novērtē,” piebilst A. Bērziņš.

Platforma Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/