Pērkam.lv – ātrākais variants, ja vēlaties pārdot savu nekustamo īpašumu nekavējoties

Satraucoties par to, ka pandēmija varētu mazināt interesi par īpašumu tirdzniecību, arvien vairāk cilvēku izvēlas pārdot savu nekustamo īpašumu tieši tagad. Par iemeslu pārdošanai tiek minēta gan nedrošā finansiālā situācija, gan vēlme pārdot īpašumu tagad, kamēr tā vērtība nav mazinājusies.

Kā norāda Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, sava īpašuma tirdzniecība ir sarežģīts process, kuram ne visi vēlas iet cauri, kā rezultātā tiek izvēlēti pēc iespējas vienkāršāki un ātrāki varianti: “Cilvēki vairs nevēlas gaidīt mēnešiem vai gadiem, kamēr viņu nekustamais īpašums tiek nopirkts.”

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiem realizēti ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

“Ir redzams, ka nekustamā īpašuma tirgū notiek pārmaiņas, un daudzi izlemj par labu īpašuma tirdzniecībai, izvēloties ātru un nesarežģītu procesu, ko var piedāvāt Pērkam.lv”, uzsver A. Bērziņš.

Pērkam.lv ir ātrākais un drošākais risinājums, ja jums ir nepieciešama nauda vai jums esošais īpašums vairs nav vajadzīgs. Vienojoties par cenu, naudu jūs varat saņemt nekavējoties, pat vienas dienas laikā.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/

Publicitātes materiāls