Pērkam Biznesu: Uzņēmēju bažas par nākotni saglabājas

Uzņēmējdarbības konfidences rādītāji 2022. gada oktobrī atspoguļo uzņēmēju bažas visās uzņēmējdarbības jomās. Kā ierasts, noskaņojuma rādītāji dažādās pakalpojumu nozarēs būtiski atšķiras, un arī to izmaiņu tendences ir dažādas atkarībā no nozares specifikas un sezonas ietekmes. Pēc sezonāli nekoriģētiem datiem visoptimistiskākie septembrī bija uzņēmēji, kas nodrošina darbā iekārtošanas un darbaspēka meklēšanas pakalpojumus, bet vispesimistiskākais uzņēmēju noskaņojums oktobrī fiksēts gaisa transporta nozarē.

“Pērkam Biznesu” pārstāvis Māris Andersons norāda, ka uzņēmēju noskaņojums šobrīd ir diezgan negatīvs, ko atspoguļo ne tikai šie rādītāji, bet arī fakts, ka uzņēmēji arvien biežāk uzņēmēji izšķiras par labu sava biznesa pārdošanai.

“Šobrīd ir diezgan pāragri izteikt prognozes par to, kad uzņēmēju noskaņojums varētu uzlaboties. Mēs redzam, ka ir arī tādi uzņēmēji, kas nav izjutuši nekādus saimniecisko darbību ierobežojošus faktorus, bet ir arī tādi, kas nolēmuši savu uzņēmējdarbību iepauzēt vai noslēgt pavisam, pārdodot savu biznesu,” stāsta M. Andersons.

Viņš norāda, ka liela daļā uzņēmēju ir izlēmuši par sava biznesa pārdošanu tieši šobrīd, saredzot to, kā iespēju pārdzīvot gaidāmo krīzi un iegūt no tā finansiālu labumu, kamēr tas vēl ir iespējams.

“Pērkam Biznesu” izveidojis “Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs” / LUAC, kurā apvienojušies profesionāli un zinoši ārzemju un vietējie investori, kas palīdz uzņēmējiem pārdot savu biznesu pēc iespējas veiksmīgāk un par maksimāli augstāko cenu. “Pērkam Biznesu” iegādājas ražošanas, tirdzniecības, IT un citus uzņēmumus visā Latvijā, tai skaitā arī uzņēmumus – pakalpojumu sniedzējus, kuru apgrozījums gadā pārsniedz 100 tūkstošus eiro.

“Pērkam Biznesu” komandā darbojas ekonomikas, finanšu un M&A jomas profesionāļi, kas palīdzēs precīzi novērtēt Jūsu biznesa vērtību un sagatavot visus nepieciešamos dokumentus, līgumus un pieteikumus īpašumtiesību pārreģistrācijai.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: https://pieteikums.lv/perkam-biznesu

Publicitātes materiāls