Pavasarī sievietes ir īpaši iecienījušas kosmetoloģiskās procedūras

Pašlaik pavasaris Latvijā cilvēkus priecē ar jaunu sparu – ziedot vizbulītēm, putniņiem čivinot un saulītei aizvien vairāk lutinot ādu. Tā kā daba jau ir modusies un arī vasara ir tepat aiz stūra, ikvienai dāmai vajadzētu parūpēties arī par savu labsajūtu un izskatu, palutinot sevi ar skaistumkopšanu.

Kas gan var būt valdzinošāks par laimīgu, starojošu un koptu sievieti? Mūsdienu plašās skaistumkopšanas piedāvājumu klāsts piedāvā daiļā dzimuma pārstāvēm dažādas terapijas un procedūras, lai sievietes justos aprūpētās un par 10 gadiem jaunākās. Kā norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” kosmētiķe Sintija Kronberga, kosmetoloģiskās procedūras joprojām ir ļoti pieprasītas, sievietēm īpašu uzmanību pievēršot savas ādas veselībai un izskatam.

“Tā kā laikapstākļi vēl ir diezgan mainīgi, dāmas labprāt vēlas uzklāt dažādas sejas maskas – atsvaidzinošās, ārstnieciskas, barojošas, mitrinošas, pretgrumbu, tonizējošas, vitaminizētas u.c, atbilstoši savām vajadzībām. Sejas maskas ir ļoti noderīga procedūra, kas palīdz atjaunot nogurušu, sausu un nelabvēlīgu laiku apstākļu skartu ādu. Sejas maskas efektīvi iedarbojas uz ādu un parūpējas par ādas mitrināšanu, barošanu, balina pigmenta plankumus, izlīdzina krunciņas, uzlabo sejas krāsu, atdzīvina pelēku, nogurušu ādu un sašaurina poras. Jāpiemin, ka sieviešu intereses dēļ, pavasarī ir pieejamas skaistumkopšanas konsultācijas, kuru laikā mēs pastāstīsim, kā veiksmīgi parūpēties par sejas ādas komfortu un veselību,” piebilst kosmētiķe.

Pēc ziemas drūmās un vienmuļās atmosfēras, pavasarī dāmas arī labprāt vēlas kļūt ievērojamākas, aktīvi izmantojot skropstu pieaudzēšanas iespējas. Tāpat sievietes ir īpaši iemīļojušas permanento kosmetoloģiju, kura ļauj veikt izmaiņas uzacu un lūpu formā, precizēt acu līnijas, piešķirot sejai estētiski precīzākas proporcijas. To izmanto, lai izlīdzinātu sejas defektus un padarītu acis vai lūpas izteiktākas.

“Jāatzīst, ka permanentā kosmetoloģija pēdējā laikā ir kļuvusi par aktuālu tendenci, jo tā paspilgtina vaibstu līnijas, sievietei ļaujot izskatīties īpaši sievišķīgai un pamanāmai. Tāpat “Adoria” klientes labprāt sevi palutina ar ķīmiskajiem pīlingem, mezoterapiju un aparātprocedūrām, lai atjaunotu ādu, izskatītos jaunākas un daiļākas. Pašlaik Latvijas dāmas patiešām piedomā pie sava izskata un rūpējās par savu vizuālo tēlu, lai justos labi gan pašas, gan iepriecinātu apkārtējos,” atzīst Sintija Kronberga.

Protams, tik pat izplatītas ir dažādas procedūras ķermenim – gan masāžas, gan pīlingi un dažādas SPA kūres, kuras ļauj sievietei relaksēties un atbrīvoties no ikdienas stresa. Lai vasaru sagaidītu ar prieku un labu pašsajūtu, “Adoria” aicina ikvienu vīrieti palutināt savas īpašās dāmas ar dāvanu karti veselības un skaistuma centrā, kā arī pašas sievietes negaidīt un veltīt mazliet laika arī savam priekam, izmantojot kādu no daudzajām skaistumkopšanas procedūrām.

„Adoria” pieejams plašs skaistumkopšanas pakalpojumu klāsts – dažādas sejas kopšanas procedūras, permanentā un ārstnieciskā kosmetoloģija, ķīmiskie pīlingi, mezoterapija, skābekļa kosmetoloģija, dažādu zonu vaksācija, aparātprocedūras, manikīrs un pedikīrs, skropstu pieaudzēšana vai korekcija, SPA un dažādas masāžas, kā arī zobu balināšana žilbinošam smaidam.