“Pats sev grāmatvedis!” – iespēja sekot līdzi jaunumiem likumdošanas grāmatvedības uzskaites un nodokļu jautājumos

Grāmatvedība mūsdienās ir viena no sarežģītākajām nozarēm, jo saistīta ar finanšu datu fiksēšanu un apstrādi, kas prasu dziļu izpratni par procesu. No grāmatveža darba ir atkarīgs tas, cik efektīvus un produktīvus lēmumus spēs pieņemt uzņēmuma vadītājs. Turklāt jāņem vērā, ka grāmatvedību obligāti ir jākārto visiem komersantiem un to regulē likums par grāmatvedību.

Lai palīdzētu ikvienam grāmatvedim apgūt svarīgākās aktualitātes, tiek rīkoti vienas dienas kursi pašnodarbinātajiem, individuālajiem komersantiem un mikrouzņēmumu īpašniekiem “Pats sev grāmatvedis!”.

Semināra laikā lektore Jadviga Neilande skaidro aktuālos jautājumus par visu, kas attiecas uz semināra tēmu – aktualitātēm nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem, individuālajiem komersantiem vai mikrouzņēmumu īpašniekiem, kā arī atbild uz semināra apmeklētāju padziļinātiem, specifiskiem jautājumiem un izskata individuālus nodokļu aprēķina / nomaksas gadījumus. Seminārs veidots konsultāciju formātā, tādējādi informāciju pasniedzot atbilstoši semināra apmeklētāju interesēm un vajadzībām.

Semināra laikā Jūs iegūsiet praktisku informāciju, lai kvalitatīvi veiktu pašnodarbināto un IK grāmatvedības uzskaiti atbilstoši noteiktajām VID prasībām un likumdošanai. No apmācību programmas dalībnieki iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot savus un uzņēmuma panākumus un ieņēmumus.

Semināra norises laiks: 3. septembrī no plkst. 14.00–17.00

Apmācību iespējas:

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms. Cenā iekļauti apmācību materiāli. Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59.

APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā. Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 39.

Plašāka informācija un iespēja pieteikties: https://www.registreties.lv/pats-sev-gramatvedis