Par “Twitter” izpilddirektoru oficiāli apstiprināts Džeks Dorsijs

Par mikroblogu kompānijas “Twitter” izpilddirektoru oficiāli apstiprināts kompānijas līdzdibinātājs Džeks Dorsijs, vēsta ārvalstu mediji.

Šī gada vasarā “Twitter” izpilddirektors Diks Kostolo pēkšņi nāca klajā ar paziņojumu, ka viņš atkāpjas no sava vadītāja amata, sakarā ar lēno kompānijas klientu piesaisti un nespēju piesaistīt reklāmdevējus ar tādu pašu likmi kā konkurenti.

Toreiz Dorsijs norādīja, ka jaunā amata kandidāta meklēšana vēl nav sākusies, taču tiks meklēts kāds, kas “Twitter” lieto katru dienu un “mīl” šo produktu.

Kostolo amatu uz pagaidu termiņu ieņēma “Twitter” līdzdibinātājs Džeks Dorsijs, kas kompāniju vadīja jau 2008. gadā.

Mediju informācija liecina, ka Džeks Dorsijs beidzot oficiāli apstiprināts kā “Twitter” izpilddirektors.

“Twitter” jau sen cīnās, lai iegūtu tikpat lielu lietotāju skaitu kā citi sociālie mediji, piemēram, “Facebook”, “Instagram” vai “Snapchat”.

“”Twitter” nekad nav sniedzis saviem lietotājiem iemeslu atgriezties. Kamēr citi sociālie portāli ir iepazīstinājuši ar jaunām funkcijām un iespējām, “Twitter” viss paliek nemainīgs. Rezultāts tam ir neizturami lēns lietotāju pieaugums,” izteicies Neits Eliots, “Forrester Research” vadības konsultants.

Varbūt tieši šīs ir iemesls, kāpēc Dorsijs mainījis savu vadības stilu, deleģējot pienākumus citiem un atbrīvojot sev vairāk brīva laika, lai koncentrētos uz augsta līmeņu stratēģijas izstrādes.

Džeks Dorsijs “Twitter” izveidoja 2006.gadā.