Notiks ekonomikas izaugsmei veltīta konference

Piektdien, 3.decembrī viesnīcas Bergs Stikla zālē notiks konference “Virzoties uz ekonomikas izaugsmi: Latvija un Eiropa”.

“Latvijas tautsaimniecība pārdzīvo pārmaiņas, kuras noteiks mūsu valsts ekonomikas attīstību turpmākajās desmitgadēs. Pasaules vadošie ekonomisti joprojām diskutē, kā Latvijai vajadzēja rīkoties un kā tai jārīkojas šobrīd. Taču ne jau ārzemēs, bet šeit – Latvijā – tiek veidota mūsu valsts nākotne. Tas ir mūsu pienākums diskutēt par nepieciešamajām izmaiņām Latvijas tautsaimniecības attīstībā un tās panākt,” uzsver konferences organizators, Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš.

Konferencē piedalīsies Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Lielbritānijas tautsaimniecības nodaļas  vadītājs Gabriēls Džudiče, Eiropas Parlamenta Finanšu, ekonomikas un krīzes komitejas loceklis Franks Engels (Luksemburga), Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes padomnieks Mārtiņš Bitāns, AS Swedbanka galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks, DnB NORD bankas ekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš, AS Jelgavas mašīnbūves rūpnīca prezidents Pēteris Bila, SIA GroGlass direktors Aleksandrs Kelbergs, SIA Purefood prezidents Aivars Žimants.

Konference plānota trīs sadaļās. Pirmajā sadaļā notiks diskusija par valsts un Eiropas Savienības lomu ekonomiskajā izaugsmē, otrā sadaļa tiks veltīta ekonomikas atlabšanas iespējām un ierobežojumiem, bet trešajā sadaļā uzņēmēji sniegs skatījumu uz savas nozares attīstības perspektīvām un sadarbību ar valsti.

Konference notiks piektdien, 3.decembrī Hotel Bergs Stikla zālē, Berga Bazārā, Elizabetes ielā 83/85. Konferences sākums plkst. 9:00.

Autors: BNA