Noris aktīva gatavošanās vērienīgākajam pārtikas nozares notikumam „Riga Food 2015”!

Pilnā sparā rit gatavošanās 20. starptautiskajai pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu, mājsaimniecības un veikalu aprīkojuma un servisa izstādei “Riga Food 2015”, kas no 2. līdz 5. septembrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Izstāde „Riga Food” ir gada nozīmīgākais pārtikas nozares pasākums Baltijā, kas gan dalībnieku, gan profesionālo apmeklētāju statusā pulcē teju visus reģiona nozares uzņēmējus, valsts, pašvaldību un nevalstiskās organizācijas, kā arī saistīto nozaru ekspertus un investorus. Jau tradicionāli izstāde iezīmē nozares attīstību, izceļ jaunumus un palīdz iepazīties ar nozares uzņēmumiem.

“Izstāde “Riga Food” ir pārbaudīta vērtība, un to par atbalstu savām biznesa aktivitātēm izvēlas gan pieredzējuši Latvijas un ārvalstu uzņēmumi, gan arī pavisam jauni ražotājuzņēmumi, kas vēlas pārliecinoši nostiprināt savu pozīciju tirgū vai meklē jaunas tirgus nišas,” norāda izstādes “Riga Food 2015” projekta vadītājs Rolands Nežborts.

Dalībai izstādē piesakās uzņēmēji no visas pasaules

Šobrīd dalību izstādē “Riga Food 2015” un vēlmi prezentēt savus produktus un pakalpojumus ir izteikuši uzņēmumi no Grieķijas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Polijas, Rumānijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Itālijas, Vācijas,Ungārijas, Nīderlandes, Ukrainas, Francijas, Spānijas, Taizemes, Šveices, Šrilankas, Sauda Arābijas,Austrālijas, Ķīnas kopumā vairāk nekā no 30 pasaules valstīm.

Piedalies gada svarīgākajā pārtikas nozares notikumā!

Lai arī liela daļa ekspozīcijas platību ir jau aizņemtas, uzņēmēji vēl var pieteikt dalību vērienīgajā pārtikas nozares notikumā “Riga Food 2015”, sazinoties ar projekta vadītāju Rolandu Nežbortu (tālr.: 67067550; e-pasts: rolands.nezborts@bt1.lv).