Nekustamo īpašumu cenas atsevišķos segmentos pazeminās

Liela daļa savu nekustamo īpašumu izvēlas pārdot tieši šobrīd, norāda Nopirksim.lv konsultants Mārtiņš Ozols, skaidrojot, ka atsevišķos segmentos novērojams cenu kritums.

Par to liecina arī nekustamo īpašumu kompānijas “Arco Real Estate” jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskats. Saskaņā ar to augustā Rīgas mikrorajonos sērijveida dzīvokļu vidējā cena samazinājās par 0,6%, bet 2023.gada pirmajos astoņos mēnešos dzīvokļu cenas kopumā pazeminājās par 4,2%.

Augustā sērijveida dzīvokļu vidējā cena noslīdēja līdz 878 eiro par kvadrātmetru. Cenas bija par vidēji 46% zemākas nekā 2007. gada 1. augustā, kad neremontēta sērijveida dzīvokļa vidējā cena sasniedza visu laiku augstāko atzīmi – 1620 eiro par kvadrātmetru.

“Skaidrs, ka šī brīža ekonomiskā situācija, Euribor, gan bažas par tuvojošos ziemas sezonu mudinās cilvēkus izvērtēt jauna nekustamā īpašuma iegādi. Tāpēc arī, visticamāk, arvien biežāk redzēsim, ka īpašumu cenas krītas, jo pieprasījums pēc atsevišķiem īpašumiem samazināsies,” uzsver M. Ozols.

M. Ozols uzsver, ka Nopirksim.lv priekšrocība ir tāda, ka tā iegādāsies visu. Nopirksim.lv, ja tas nepieciešams, Jūsu vietā var nomaksāt arī hipotekāro kredītu. Nekustamais īpašums var būt arī sliktā tehniskā stāvoklī, remontējams, restaurējams, vai pat nojaucams. Nopirksim.lv iegādājas arī īpašumu reālās un domājamās daļas.

Par īpašumiem samaksa parasti tiek nodrošināta dažu dienu laikā, atkarībā no darījuma sarežģītības. Tāpat arī tiek sniegta palīdzība dokumentu noformēšanā – visi darījumi tiek kārtoti oficiāli ar zvērināta notāra palīdzību un ar ierakstu Zemesgrāmatā.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> http://www.nopirksim.lv/

Publicitātes materiāls