Nekustamā īpašuma pārdevēji priekšroku dod pēc iespējas ātrākiem un vienkāršākiem darījumiem

Lielākā daļa, kas plāno vai jau ir pārdevuši savu nekustamo īpašumu, atzīst, ka labprātāk izvēlas ātru īpašuma tirdzniecību, liecina Pērkam.lv veiktā aptauja. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš norāda, ka nekustamais īpašums ir ļoti liela vērtība, tāpēc gan pērkot, gan pārdodot to jābūt īpaši uzmanīgiem. Viņš uzsver, ka Pērkam.lv aptauja atklāj, ka daudziem svarīgi ir tas, lai darījums būtu ne tikai izdevīgs, bet arī pēc iespējas vienkāršāks un ātrāks.

Lai arī nekustamā īpašuma tirdzniecībā liela daļa joprojām izmanto sludinājumus un ierakstus sociālajos tīklos, ne vienmēr tie rezultējas ar ātri noslēgtiem darījumiem. Kā norāda A. Bērziņš, problēma ir ne tikai tajā, ka daudziem cilvēkiem nopirkt īpašumu ir grūti, bet arī tajā, ka paši īpašuma tirgotāji vēlas pēc iespējas ātrāk pārdot savu īpašumu un par to saņemt atbilstošu summu.

“Patiesībā arvien mazāka daļa vēlas gaidīt uz darījuma noslēgšanu, kas nereti arī ievelkas, jo pircējam, iespējams, vēl jākārto hipotekārais kredīts un citas formalitāte, kas šo procesu apgrūtina,” uzsver Pērkam.lv konsultants.

Pērkam.lv aptauja liecina, ka īpašuma tirdzniecībā lielākai daļai svarīgi ir tas, lai darījums notiktu ātri, vienkārši un par pēc iespējas izdevīgāku summu. Daudzi par apgrūtinošu uzskata pirkšanas un pārdošanas līguma sagatavošanu, kā arī min, ka tos baida negodprātīga pircēja risks vai paša nepietiekamās zināšanas par īpašuma tirdzniecību.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/

Publicitātes materiāls