Mūsdienās vēl svarīgāk uzlabot savas zināšanas un prasmes

Jaunas zināšanas un prasmes ir nepieciešamas veiksmīgai spējai iekļauties darba tirgū, ir pārliecināti eksperti. Arī Biznesa Akadēmijas pārstāvji uzsver – šī brīža darba konkurences apstākļos ikvienam ir nepieciešams uzlabot savas prasmes un paaugstināt kompetences līmeni, jo jaunas zināšanas sniedz ne tikai iespēju tiekties uz izcilību un panākumiem, bet arī nodrošina veiksmīgu un peļņu nesošu biznesa vadību.

“Uzņēmējdarbība Latvijā attīstās ļoti strauji un mainīgās tendences liek sekot līdzi pārmaiņām gan likumdošanā, gan tirgū. Arvien biežāk novērojama to, ka liela nozīme ir metodēm, teorētiskām zināšanām un praktiskām aktivitātēm, kuras, piedaloties apmācībās, augstu novērtē gan jaunie uzņēmēji, gan tādi, kuri jau ilgstoši nodarbojas ar savu biznesu,” norāda Biznesa Akadēmijā.

Šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. Tādi pazīstami biznesa apmācību centri kā Biznesa Akadēmija, Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC), Rīgas Psiholoģijas skola, Jauno komersantu skola, Praktiskā mārketinga akadēmija, Biznesa Semināri un Lietvedības mācību centrs piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Šobrīd pieaugušo profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmu īstenošana notiek tikai attālināti, tādēļ visas apmācības tiek organizētas tiešsaistes formātā, izmantojot Zoom video konferences platformu.

Plašāka informācija šeit >>> http://www.registreties.lv/apmacibas vai https://seminari.lv/

Publicitātes materiāls