„Maxima” samazina piena produktu cenas un ievieš īpašu noformējumu Latvijas produktiem

Sākot ar š.g. 21. augustu, visos SIA „Maxima Latvija” veikalos samazinātas cenas vairākām Latvijā ražotu piena produktu grupām. Produktu cenu samazinājums veikalos ir proporcionāls piegādātāju cenu samazinājumam – no 4 līdz pat 30%. Tāpat no 22.augusta, „Maxima” uzsāk izvietot īpašu noformējumu pašmāju piena produktiem, dārzeņiem un gaļas izstrādājumiem, lai pievērstu pircēju uzmanību un veicinātu pašmāju produktu noietu, informē “Maxima Latvija” pārstāvji.

Cenu samazinājums „Maxima” veikalos veikts lielākajām piena produktu grupām – pienam, kefīram, biezpienam, krējumam, sviestam un jogurtam. No š.g. 21.augusta pircējiem „Maxima” veikalos par zemākām cenām ir iespējams iegādāties AS „Food Union” („Limbažu piens”, „Valmieras piens”, „Lakto”, „Rasa”) piena produktus, savukārt no šodienas, 22.augusta, arī AS „Smiltenes piens” un AS „Tukuma Piens” piena produkciju.

Reaģējot uz situāciju saistībā ar Krievijas embargo importa precēm, SIA „Maxima Latvija” pēc savas iniciatīvas izstrādājusi Latvijā ražotās produkcijas atpazīstamības zīmes dizainu piena produktiem, dārzeņiem un gaļas izstrādājumiem un jau no šodienas sāks pakāpeniski ieviest to 144 „Maxima” veikalos visā Latvijā. Pašmāju produktu atpazīstamības zīmes uzņēmums plāno izvietot arī uzņēmuma reklāmas izdevumos, lai pievērstu pircēju uzmanību un veicinātu pašmāju produktu noietu.

„Pašlaik „Maxima” veikalos Latvijas ražotāju piena produkcija veido lielāko daļu no šīs kategorijas sortimenta, un jau iepriekš novērojām, ka pircēji vietējo ražotāju produkciju ir ļoti iecienījuši un labprāt to iegādājas,” stāsta SIA „Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs Jānis Beseris, uzsverot, ka vienlaikus ir būtiski iespējami plašākam pircēju lokam nodrošināt izvēles iespēju un produktus, kas atbilst viņu pirktspējai.

Šāda iniciatīva rasta, lai atbalstītu vietējos ražotājus – un veicinātu Latvijas produktu pieprasījumu „Maxima” veikalos.

SIA „Maxima Latvija” arī turpmāk rūpīgi sekos līdzi situācijas attīstībai, sadarbojoties kā ar ražotājiem, tā arī ar Zemkopības ministriju, lai rastu optimālākos risinājumus Latvijā ražotās preces realizācijai.