Liepājas metalurgs sagatavojis tiesiskās aizsardzības plānu; plāno atsākt ražošanu

Liepājas metalurgs sagatavojis tiesiskās aizsardzības plānu; plāno atsākt ražošanu

AS «Liepājas metalurgs» ir sagatavojis un iesniedzis kreditoru klubam, Ekonomikas ministrijai un Finanšu ministrijai Tiesiskās aizsardzības plānu priekšlikumu un iebildumu izteikšanai, liecina uzņēmuma preses dienesta paziņojums medijiem.

Uzņēmumā informē, ka, stājoties spēkā tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānam, uzņēmums tuvākajā laikā plāno atsākt ražošanu.
Jau ziņots, ka uzņēmuma bija noteikts tiesiskās aizsardzības plāna izstrādes un saskaņošanas termiņš līdz 26.jūlijam.
«Liepājas metalurga» kreditoru kluba piesaistītā finanšu konsultanta «Prudentia Advisers» asociētais direktors Ivars Pinkulis informēja, ka patlaban notiek sarunas ar vairākiem potenciālajiem investoriem, tostarp arī ar «Liepājas metalurga» akcionāru Sergeja Zaharjina un Kirova Lipmana piesaistītajiem investoriem.
Patlaban ir noslēgti četri konfidencialitātes līgumi ar potenciālajiem investoriem, bet ir vēl vairāki investori, kuri ir izrādījuši interesi par uzņēmumu un ar kuriem notiek sarunas.
Jautāts, kas notiks ar uzņēmumu pēc 26.jūlija, Pinkulis sacīja, ka kreditoru vairākums var balsot par tiesiskās aizsardzības procesa plāna sagatavošanas termiņa pagarināšanu vēl uz vienu mēnesi. «Ja tas nenotiek, tad diemžēl viens no scenārijiem ir arī maksātnespēja,» skaidroja Pinkulis, vēstīja LETA.