Latvijas iedzīvotāji trīs reizes vairāk lieto mobilo internetu ārzemēs

Saskaņā ar vadošā mobilo sakaru operatora “Tele2” datiem Latvijas iedzīvotāji šogad, ceļojot ārvalstīs, trīs reizes vairāk lieto mobilo internetu nekā pērn. Visvairāk iedzīvotāji lieto mobilo internetu esot kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā, kam seko Vācija, Spānija un Lielbritānija. Būtisks mobilā interneta patēriņa pieaugums ir novērojams arī tādās eksotiskās un attālākās valstīs kā Bangladeša, Jaunzēlande, Filipīnas, Ķīna un ASV.

“Esam novērojuši, ka iedzīvotāji ievērojami aktīvāk lieto mobilo internetu Latvijā un arī dodoties uz ārzemēm saglabā savus paradumus. Ceļojuma vai biznesa brauciena laikā iedzīvotāji arvien biežāk bez ierastā telefona līdzi ņem arī planšetdatoru, lai vēl ērtāk apskatītu kartes, plānotu ceļojumu un lasītu jaunākās ziņas, e-pastus, kā arī lietotu sociālos tīklus,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

“Esam parūpējušies, lai mobilais internets būtu būtiski izdevīgāks vēl vairāk valstīs un iedzīvotāji vairāk nebaidītos no negaidīti lieliem rēķiniem. Ar mūsu jauno pakalpojumu “Viesabonēšanas datu pakas” klientiem vairāk nav jāmaksā par katru megabaitu, bet ir iespēja iegādāties konkrētu datu apjomu par izdevīgu cenu. “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā lietot datu pakas viesbonēšanā jau 72 pasaules valstīs. Tāpat esam ieviesuši ērtu mobilā interneta patēriņa kontroles risinājumu. Mēs informējam ar īsziņas palīdzību klientu, ja mobilā interneta patēriņš sasniedzis 80% no izvēlētā “Viesabonēšanas datu pakā” iekļautā apjoma, kā arī ikviens klients jebkurā diennakts laikā var pārbaudīt iztērēto apjomu, nosūtot burtu “I” uz 1601,” piebilst J.Spoģis.

“Tele2” ir vienīgais operators Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā viesabonēšanas datu pakas tādās valstīs kā ASV, Kanāda, Ēģipte, Meksika, Brazīlija, Japāna, Baltkrievijā, Kazahstānā un vēl citās 28 valstīs.

“Tele2” ir viens no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem Eiropā, kas darbojas 9 valstīs – Austrijā, Igaunijā, Horvātijā, Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē, Vācijā un Zviedrijā, kā arī ārpus Eiropas – Kazahstānā. “Tele2” ir arī vienīgais operators, kas viena uzņēmuma tīkla ietvaros strādā visās Baltijas valstīs, tāpēc “Tele2” klientiem ir ļoti izdevīgi nosacījumi tieši šajā reģionā.