Labākie koeficienti uz hokeja un citiem sporta notikumiem

Šogad, 2023. gadā no 12. maijā līdz 28. maijam, pasaules čempionāts notiek pie mums, Rīgā, un Somijā, Tamperē. Starptautiskās hokeja federācijas rīkotais hokeja čempionāts ir ikgadējs turnīrs, kas notiek jau kopš 1920. gada. Kura ir labākā vieta sekot līdzi hokeja spēlei un piedāvā izdevīgus koeficientus? Lasi rakstu un noskaidro, kā Tu vari paaugstināt savu adrenalīna līmeni un, iespējams, gūt papildu naudu, skatoties sportu!

Hokeja spēle – izdevīgi koeficienti un akcijas

Online spēles un VIP klubs  ir viens no lielākajiem spēļu klubiem Latvijā. Nepārtraukti šis hokeja spēļu klubs saviem esošajiem un jaunajiem klientiem piedāvā īpašus bonusus gan ikdienā, gan ievērojamu čempionātu laikā, tādēļ, ja Tu vēl neesi reģistrējies, ir pēdējais brīdis to izdarīt! Reģistrējies ŠEIT!

Kā reģistrēties un kļūt par VIP kluba biedru?

Lai izbaudītu visus kluba piedāvātos bonusus, kļūtu par lojalitātes un pat VIP kluba biedru, izveido savu lietotāja profilu mājaslapā vai arī mobilajā aplikācijā (pieejama Android lietotājiem)!

Reģistrācija soli pa solim:

1. aizpildi reģistrācijas formu, norādot savu lietotājvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi, dzimšanas datumu un citu informāciju;
2. pēc reģistrēšanās, pieraksties savā jaunizveidotajā kontā un spied pogu “Konta verifikācija”;
3. norādi nepieciešamo informāciju no savas ID kartes vai pases, lai identificētu savu kontu.

Reģistrēšanās ir pavisam vienkārša, taču, ja šī procesa laikā Tev rodas kādi jautājumi, uzdod tos klientu atbalsta speciālistam, kas ir pieejams 24/7! Kad savu profilu esi izveidojis, tu vari iegūst kādu no četriem lojalitātes līmeņiem un krāt punktus, ko vari apmainīt pret reāliem eiro!

Lojalitātes programma

VIP klubs ir izstrādājis lojalitātes programmu, kas darbojas gan tā interneta vietnē, gan arī mobilajā lietotnē.

Spēlējot jebkuru spēli vai izdarot prognozes, Tu saņem punktus, kurus vari apmainīt pret reālu naudu. Saņemto punktu apmērs ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tai skaitā no spēles un lojalitātes līmeņa. Jo augstāks līmenis, jo vairāk punktus saņem!

Piedāvātie lojalitātes līmeņi:

1. bronza;
2. sudrabs;
3. zelts;
4. platīns.

Kad esi sakrājis vismaz 1000 punktus, tos jebkurā brīdī vari apmainīt pret naudu, kas tiks ieskaitīta Tavā kontā. To vari izņemt vai izmantot spēlēm. Sāc spēlēt un kļūsti par VIP klientu, kas Tev sniegs vēl citas privilēģijas!

VIP klubs

Kļūstot par VIP kluba dalībnieku, Tevi sagaida vēl citi īpašie bonusi. Jo vairāk spēlēsi un biežāk prognozēs spēļu rezultātu, jo ātrāk varēsi saņemt VIP klienta statusu. Kad būsi sasniedzis vipiņu, ar Tevi sazināsies menedžeris!

Vai esi gatavs aizraujošiem hokeja mačiem? Esam sagatavojuši Tev noderīgu informāciju, tāpēc turpini lasīt rakstu, lai izdarītu prognozes pārdomātāk!

Ko ņemt vērā, liekot prognozes uz hokeja čempionāta spēlēm?

Ja plāno likt prognozes uz hokeja spēlēm neatkarīgi no tā, vai tas ir vietējā vai starptautiska mēroga mačs, ir vairāki faktori, ko iesakām ņemt vērā pirms to darīt:

• komandas sniegums – vēsturiskais komandas sniegums ir izšķirošs faktors, izdarot prognozes uz jebkuru sporta notikumu. Pārbaudi komandas iepriekšējo sniegumu turnīros, to rangu un esošo spēlētāju sastāvu;
• savstarpējo spēļu rezultāti – pārbaudi savstarpējo spēļu iepriekšējos rezultātus! Ja vienai no komandām ir dominējošs statuss attiecībā pret otru, tas liecina par visai reālu tās komandas uzvaru;
• mājas priekšrocības – komandām, kas spēlē savā laukumā, bieži ir emocionālas priekšrocības pār pretiniekiem. Liela nozīme ir ne tikai tam, ka spēlētāji pazīst laukumu, bet arī skatītāju atbalstam;
• komandas sastāvs – izpēti, kādās hokeja līgās ir spēlējuši attiecīgās komandas spēlētāji, vai šī brīža komandas sastāvs ir tas labākais un spēlētāji ir pietiekami saspēlējušies savā starpā;
• savainojumi un diskvalifikācijas – vadošo spēlētāju savainojumi un diskvalifikācijas var ietekmēt komandas kopējo sniegumu. Noteikti seko līdzi jaunumiem par traumām vai diskvalifikācijām;
• bukmeikeru piedāvātie koeficienti – ir svarīgi pārbaudīt katras komandas koeficientus, ko izlikuši bukmeikeri. Tas visai ticami atspoguļo katras komandas izredzes gūt uzvaru konkrētajā mačā. Salīdzini dažādu bukmeikeru izliktās prognozes, lai iegūtu precīzāku informāciju un vislabākos koeficientus!

Spēlē atbildīgi un turi īkšķus par savu favorītkomandu!

Mediju materiāls