Kremlis tiešsaistē piedāvās sava zīmola piena produktus

Krievijas valdība turpmāk dos sabiedrībai iespēju nobaudīt dažādas delikateses, kas iepriekš rezervētas augstākajām amatpersonām, vēsta britu raidsabiedrība BBC.

Interneta veikals, kas pārdos piena produktus ar nosaukumu “Kremlin Quality” tiks atklāts līdz ar jauno gadu. Kā stāsta prezidenta preses sekretāre Jeļena Krilova, piens, paniņas, jogurts un siers, kas īpaši izgatavots prezidenta administrācijā, deputātiem un citiem valdības darbiniekiem, tagad būs pieejams ikvienam, ne tikai ierēdņiem.

Krievijas ierēdņi joprojām bauda piekļuvu pārtikai, kas ražota tikai viņiem. Tā jau bijis kopš padomju laikiem, kad īpašas saimniecības ļāva komunistu līderiem izvairīties no sliktas kvalitātes pārtikas piedāvājuma, ar ko bija jāsamierinas sabiedrībai.

Kā stāsta Krilova, cenas interneta veiklā būs ne lielākas kā lielveikalos, jo varas iestādes vēlas pārliecināties, ka preces sasniedz visus sabiedrības slāņus.

Foto:Einladung_zum_Essen/https://pixabay.com/en/users/Einladung_zum_Essen-3625323//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/