Klienti atzinīgi vērtē Pērkam.lv ātrumu un profesionālo pieeju

Nekustamā īpašuma pārdošanas process nereti ir īstens izaicinājums, – tā atzīst Pērkam.lv klienti, kas izvēlējušies Pērkam.lv tieši tāpēc, ka tas ir ērts un ātrs risinājums, kā pārdot savu īpašumu.

Pērkam.lv projektu vadītājs Andris Bērziņš uzsver: “Arvien biežāk pie mums vēršas nekustamā īpašuma pārdevēji, kuriem nav izdevies savu īpašumu pārdot kā iecerēts – ātri, vai arī tiem radušās citas grūtības. Liela daļa pat atzīst, ka nemaz nav mēģinājuši savu īpašumu pārdot paši, jo uzskata, ka šādi procesi uzticami profesionāļiem. Tāpēc daudzi izvēlas Pērkam.lv – mēs īpašumu nopērkam ātri un darījumus arī noslēdzam cik, iespējams, ātri.”

Arī Ingrīda no Salaspils, kas ar Pērkam.lv palīdzību pārdevusi savu vienistabas dzīvokli, atzīst, ka daudz nedomājot izvēlējusies tieši Pērkam.lv: “Šī bija man pirmā pieredze ar dzīvokļa pārdošanu, tāpēc nedaudz baidījos iekrist. Pērkam.lv reklāma man raisīja uzticību, ka tur tiešām strādā profesionāļi, kas var man palīdzēt. Liels bija mans prieks, kad Pērkam.lv izrādījās tieši tāds, kādu tas sevi pasniedza reklāmā – ātrs un uzticams.”

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja finansiāli līdzekļi nepieciešami uzreiz un nav vēlēšanās ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam