Ķemeru sakārtošanā plāno ieguldīt 20 miljonus eiro

Jūrmalas investīciju plānā ir paredzēti apmēram 20 miljoni eiro Ķemeru sakārtošanai, tā šorīt LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Lai gan mēģinājums pārdod Ķemeru sanatoriju vairākkārt cietis neveiksmi, jau tuvāko nedēļu laikā Ķemeri varētu tikt pie īpašnieka.

“Es domāju, ka tuvākās nedēļas, vai vēlākais divu nedēļu laikā, maksātnespējas administrators nāks ar priecīgām ziņām par Ķemeriem. Jau vienā brīdī bijām tik tuvu darījumam. Domāju, tur viss šoreiz būs kārtībā,” optimistiski noskaņots ir Truksnis.

Tiklīdz Ķemeru sanatorijai tiks atrasts jauns īpašnieks, paredzēta objekta sakārtošana, kam Jūrmalas dome plāno atvēlēt aptuveni 20 miljonus eiro.

Jūrmalas domes priekšsēdētājs pastāstīja, ka Ķemeros plānots veidot interaktīvo tūrisma centru, rekonstruēt ūdens torni, sakārtot ceļus, staciju un parku, kā arī nojaukt vecās ēkas.

“Ķemeri atdzims pa pieciem gadiem tā, ka tos nevarēs pazīt”, sacīja Truksnis, norādot, ka svarīgs priekšnoteikums tam ir sanatorijas iegāde un tālākā attīstība saskaņā ar attīstības plānu un potenciālo investoru solīto.