Jaunais LG Spirit vidējā līmeņa viedtālrunis pieejams arī Latvijā

LG Electronics (LG) paziņojis par viedtālruņa LG Spirit LTE pieejamību Latvijā. Šis vidējā līmeņa tālrunis nodrošina izcilas kvalitātes un pieejamas cenas kombināciju, piedāvājot dizaina un aprīkojuma elementus, kas parasti pieejami vien premium modeļos.

LG Spirit aprīkots ar 4,7 collu lielu In-cell skārienjutīgu ekrānu un 8 megapikseļu kameru. In-cell touch tehnoloģija padara tālruņa izskatu plānāku, vienlaikus maksimizējot tā ekrāna izmēru un samazinot apmales. In-cell touch ekrāni piedāvā uzlabotu jutīgumu ar ātrāku skārienu atpazīšanu, labāku ekrāna redzamību ārtelpās un izteiksmīgāku attēlu.

LG Spirit ir radīts tā, lai ar viegli izliekto dizainu ērtāk iegultos lietotāja plaukstā, kamēr šī viedtālruņa ekrāna smalkais 3000mm rādiusa izliekums rada gludāku, pievilcīgāku profilu. Tālrunī arī iekļauts LG unikālais Rear Key dizains un tas atbalsta Quick Circle maciņa izmantošanu.

LG Spirit atbalsta populārās lietotāja (UX) funkcijas, kas sākotnēji tika izstrādātas premium klases viedtālruņiem. Gesture Shot funkcija atvieglo lielisku selfiju uzņemšanu ar vienkāršu rokas žestu. LG ir paplašinājusi distanci no kuras kamera var atpazīt žestu līdz 1,5 metriem, lai pielāgotos populārajiem pagarinājumu rokturiem pašbilžu uzņemšanai. Glance View funkcija, kas debitēja G Flex2, ļauj lietotājiem ātri piekļūt tādai svarīgai informācijai kā jaunākajām ziņām vai neatbildētajiem zvaniem, vienkārši pavelkot uz leju jebkuru ekrāna daļu pat brīdī, kad ekrāns ir izslēgts.

LG Spirit galvenās specifikācijas:

Displejs: 4.7 collas HD (312 ppi)
Čipkopa: 1.2GHz Quad-Core
Kamera: aizmugurējā – 8MP/ priekšējā 1MP
Atmiņa: 8GB / 1GB
Akumulators: 2,100mAh (izņemams)
Operētājsistēma: Android 5.0 Lollipop
Tīkls: LTE Cat. 4 / HSPA+ 21Mbps