Īstermiņa kredīti – ērti pieejami internetā

Ja vajadzīgs ātrs un ērti noformējams aizdevums, viena no iespējām ir ātrie kredīti. Tie pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri atbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Izskatot pieteikumu, tiek ņemta vērā arī kredītvēsture un ienākumu līmenis.

Ātro kredītu noformēt var ar interneta palīdzību, no jebkuras vietas Latvijā. Tam nepieciešams dators, e-pasta adrese, bankas konts un mobilais tālrunis.

Kredītņēmēju ērtībām īstermiņa un ilgtermiņa kredīti

Internetā iespējams noformēt gan īstermiņa aizdevumu, gan arī patēriņa kredītu.

• Īstermiņa aizdevumi visbiežāk tiek izsniegti uz 30 dienām, pieejamās summas – līdz dažiem simtiem eiro. Piemēroti situācijām, kad vajadzīgs īslaicīgs risinājums, piemēram, jāatmaksā steidzams rēķins, bet brīvu naudas līdzekļu šim mērķim nav;
• Patēriņa kredīti pieejami pat vairāku tūkstošu eiro apmērā, bet tos atmaksāt var vairāku mēnešu un pat gadu laikā – veicot ikmēneša maksājumus. Tie noder brīžos, kad pietrūkst lielāku mērķu sasniegšanai, piemēram, mājokļa labiekārtošanas darbiem.

Tas, noderīgs būs īstermiņa aizdevums vai patēriņa kredīts, lielā mērā atkarīgs no naudas izmantošanas mērķa.

Piemēram, ja vajadzība ir neliela, un zini, ka spēsi to atmaksāt īsā laika posmā, noderēs īstermiņa kredīts. Nereti jaunajiem klientiem tas pieejams bez procentu maksas – jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Bet, ja līdzekļi vajadzīgi lielākiem mērķiem, ko vēlies atmaksāt pamazām, izvēlies kādu no internetā pieejamiem patēriņa kredītiem.

Vēlies noformēt aizdevumu? Izvēlies piemērotāko!

Ātrie kredīti galvenokārt izveidoti, rūpējoties par kredītņēmēju ērtībām – apzinoties dažādās vajadzības, ko var atrisināt ar ātri un ērti saņemamu aizdevumu palīdzību. Tie var sniegt zināmu drošības sajūtu visnegaidītākajās situācijās, jo kredītu saņemt var gandrīz vienmēr, kad tas vajadzīgs. Tomēr jāatceras, ka visa pamatā ir pārdomāta aizņemšanās.

Šobrīd aizdevumi pieejami pie vairākiem kredītdevējiem, tādēļ pirms aizņemšanās svarīgi izvērtēt vairākus piedāvājumus, ņemot vērā:

• Maksimālo aizdevuma summu. Izvēloties aizdevuma apmēru, ņem vērā savu ienākumu līmeni un aizņemies tikai tik, cik spēsi noteiktajā laikā atmaksāt;
• Atmaksas termiņu. Izvēlies termiņu, kas atbilst Tavām prasībām un maksātspējai;
• Procentu likmes. Pievērs uzmanību šim faktoram, jo tas parāda, cik izdevīgs ir konkrētais aizdevums.
• Vecuma ierobežojumu. Katrs aizdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros aizdevumi tiek izsniegti.

Kredīta noformēšana – ērta un ātra

Kad esi izvēlējies sev piemērotāko risinājumu, atliek pieteikties kredītam aizdevēja mājaslapā. Tas paveicams vien dažu minūšu laikā. Svarīgi atcerēties, ka aizdevumam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, taču tas tiek piešķirts aizdevēja darba laika ietvaros. Labā ziņa ir tāda, ka liela daļa kredītdevēju strādā arī nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Ātrie kredīti ir mūsdienīgs risinājums, ja vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, tomēr nevajag aizmirst, ka paņemtais ir arī jāatdod, tādēļ pirms aizdevuma noformēšanas rūpīgi izvērtē gan tā nepieciešamu, gan savu maksātspēju.