Ikvienam iespēja pieteikties programmai “Jaunais līderis” un iegūt priekšrocības attiecībā pret saviem konkurentiem

Lai arī mūsdienās katram ir savs priekšstats par to, kas ir līderis, neapšaubāmi, ka ikviens piekritīs tam, ka līderis ir persona, kas ir atbildīgs par komandu un to, lai tā sasniegtu nospraustos mērķus. Arī Latvijas biznesa vide ir bagāta ar līderiem, taču jāatceras, ka nozares līderis var būt tikai viens – atzītākais un veiksmīgākais uzņēmums.

Tieši konkurence ir tā, kas mudina uzņēmējus nepārtraukti meklē iespējas paplašināties un iekarot jaunus tirgus, attīstot un pilnveidojot savus produktus un pakalpojumus. Tagad par līderi iespējams kļūt ikvienam, kurš to vēlas, taču pirms tam svarīgi apzināt visas iespējas.

Lai palīdzētu uzņēmumiem attīstīties straujāk un kļūt konkurētspējīgākiem, ikvienam ir iespēja pieteikties programmai “Jaunais līderis”, kas palīdzēs rast atbildes uz uzņēmējiem nozīmīgiem jautājumiem, piemēram, kā kļūt par savas nozares līderi, kā apsteigt sāncenšus, kā parūpēties par uzņēmuma inovatīvu attīstību?

Individuāli pielāgojoties katra uzņēmuma specifikai, nākotnes vīzijām un esošajai pozīcijai tirgū, programmas ietvaros speciālisti izvērtēs uzņēmumu, skatīs tā piemērotību un atbilstību konkrētiem tirgus segmentiem, novērtēs zīmola atpazīstamības kvalitāti un mehānismus un izstrādās īpašu plānu, kuras mērķis būs palīdzēt īstenot konkrētus uzņēmuma uzdevumus, sasniedzot labākos iespējamos rezultātus.

Lai šajā izaugsmes procesā uzņēmumi neapjuktu, tiktu atbalstīti un informēti, programmai piesaistīti vairāki dažādu jomu labākie eksperti.

“Jaunais līderis” piedāvā iespēju ikvienam tālredzīgam un uz sasniegumiem tendētam vadītājam, iegūt priekšrocības attiecībā pret saviem konkurentiem tirgū vai nozarē.

Plašāk par programmu un pieteikuma anketa: http://pieteikums.lv/lideris