Ieviesta iespēja Rimi taromātos depozīta maksu ieskaitīt klienta kartes uzkrājumā

Lai nodrošinātu klientiem ērtāku depozīta maksas apriti, no 15. aprīļa Rimi kopā ar Depozīta Iepakojuma Operatoru (DIO) un taromātu uzstādītāju Tomra Collection Latvia pirmo reizi Latvijā ir radījuši iespēju summu par nodoto taru Rimi taromātos ieskaitīt Mans Rimi kartes uzkrājumā. Jaunā taromāta funkcionalitāte papildina iepriekš pieejamās iespējas ziedot summu vai izmantot depozīta kuponu pirkumiem veikalā. Lai depozīta maksu pievienotu Mans Rimi kartei, taras nodošanas procesa sākumā nepieciešams ar Rimi lietotni noskenēt taromātā redzamo QR kodu un apstiprināt attiecīgo izvēlni taromāta ekrānā.

Rimi pieredze liecina, ka pircēji arvien biežāk novērtē iespēju veikt bezskaidras naudas norēķinus. Turklāt Rimi veikalu tīklā katru gadu tiek nodotas vismaz 100 000 000 taras vienības, ko var pielīdzināt 400 kravas automašīnām, pieņemot, ka viena kravas auto ietilpība ir 25 tonnas. Pielāgojoties pircēju paradumiem un pasaules tendencēm, Rimi Latvijā kopā ar partneriem ir izstrādājis risinājumu, kas ļauj ātri un ērti depozīta maksu pievienot Mans Rimi kartei.

“Esam priecīgi, ka Rimi ir pirmais tirgotājs Latvijā, kas praksē ir īstenojis taromātos paredzēto iespēju depozīta maksu par nodoto iepakojumu pārskaitīt uz savu klienta karti, tādējādi paplašinot iespējas izmantot atgūto depozīta maksu saviem klientiem. Esmu pārliecināts, ka šī jaunā funkcija ne vien uzlabo klientu ērtības, bet arī būtiski ceļ un paplašina veikala pakalpojumu līmeni. Ceru, ka arī citi tirgotāji sekos šim piemēram, lai kopīgi varam padarīt depozīta sistēmu vēl ērtāku un efektīvāku,” komentē DIO valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis.

“Iespēja ieskaitīt depozīta maksu lojalitātes kartē bija viens no klientu gaidītākajiem risinājumiem jau kopš depozīta sistēmas ieviešanas pirmsākumiem. Lai arī klienti novērtē bezskaidras naudas norēķinus, ikdienā nākas saskarties ar situācijām, kad depozīta kupons ir bojāts, pazaudēts vai, norēķinoties par pirkumu, nav iespējams iztērēt visu kuponā norādīto summu. Lai sniegtu Rimi klientiem jaunas ērtības, turpmāk depozīta maksu varēs viegli un vienkārši pievienot Mans Rimi kartei. Lai to izdarītu, aicinām klientus rūpīgi iepazīties ar informāciju, kas izvietota uz taromāta, un sekot līdzi norādēm taromāta ekrānā. Tāpat visiem klientiem būs pieejama līdzšinējā taromātu funkcionalitāte ziedot summu vai izmantot drukāto depozīta kuponu norēķiniem veikalā,” norāda Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Lai pievienotu depozīta maksu Mans Rimi kartei, nepieciešams lejupielādēt Rimi lietotni un pieslēgties Mans Rimi lojalitātes profilam. Izmantojot Rimi lietotni, noskenēt taromāta QR kodu, ievietot taru un nospiest pogu Pabeigt. Depozīta maksa uzreiz tiks pievienota Mans Rimi kontam. Taromāta pārskaitījums pieejams pirkumu vēsturē, ko iespējams aplūkot savā Mans Rimi profilā.

Jau ziņots, ka 2022. gadā Rimi pievienojās depozīta sistēmai, savukārt jau 2023. gada izskaņā pie tirdzniecības centra Spice tika atklāts otrais lielapjoma taromāts Latvijā, kur vienlaicīgi var nodot līdz pat 100 PET iepakojumiem un skārdenēm vienlaikus. Pērn Rimi taromātos otrreizējai pārstrādei 27% gadījumos tika nodota stikla tara, 24% bija skārds, bet 49% PET pudeles.