Iespēja Tavam uzņēmumam augt un attīstīties, piesakoties mikrokredītam ar izdevīgiem nosacījumiem

Uzņēmējdarbības uzsākšana un attīstība ir ļoti grūts process, it īpaši, ja apzināmies uzņēmējdarbības svarīgo lomu stabilas ekonomikas izaugsmē. Biznesa veidošana un uzturēšana prasa ne tikai zināšanas un lielu darbu, bet arīdzan finansiālo pamatu, kas nereti kļūst par galveno šķērsli tam, lai uzņēmums spētu augt un attīstīties.

Mūsdienās uzņēmējdarbības videi bieži vien nākas saskarties ar vairākiem izaicinājumiem un uz šodienu viens no lielākajiem trūkumiem, kas traucē uzņēmumu attīstībai un izaugsmei, ir tieši nepietiekamais finansējums. Ne visi uzņēmumi ir nodrošināti ar pietiekamiem līdzekļiem, lai daļu no saviem ikmēneša ienākumiem veltītu uzņēmuma veidošanai un audzēšanai. Protams, uzsākot uzņēmējdarbību vairums apzinās, ka uzņēmuma veidošana nav vienkārša un ik pa laikam nāksies saskarties ar dažādām problēmām, galvenokārt, ar naudas.

Viens no variantiem, kā uzsākt biznesu vai nodrošināt esošās uzņēmējdarbības attīstību ir kredīts. Tomēr arī šī nav viegla izvēle, jo kreditori parasti pieprasa ķīlu vai apliek aizdevumu ar milzu procentiem, kas palielina risku, ka uzņēmums bankrotēs un sliktākajā gadījumā – kļūs par parādnieku. Tagad uzņēmējiem ir pieejams variants, kas prasa minimālu dokumentāciju un piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus, tostarp samazinātu procentu likmi, saprātīgus termiņus un lojālu pieeju atkārtotiem klientiem.

Lai mazie un vidējie Latvijas uzņēmumi spētu nodrošināt sev nepieciešamo atspērienu, uzņēmumiem tiek piedāvātā unikāla iespēja saņemt mikrokredītu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Uzņēmēji tiek aicināti nepalaist garām izdevīgo iespēju ieguldīt sava biznesa attīstībā un straujiem soļiem pakāpties augšup, nodrošinot, ka tiem paveras daudz plašākas iespējas un palielinās to konkurētspēja gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.

Kredīts tiek piedāvāts Eiropas Savienībā reģistrētiem uzņēmumiem līdz EUR 50,000 uz termiņu līdz 5 gadiem.

Pieteikties mikrokredītam iespējams pieteikties šeit: http://pieteikums.lv/mikrokredits

1