Huawei paplašina produktu klāstu un piesaka jaunus nozares flagmaņus

Vakar, 9. maijā, prezentācijas pasākumā Minhenē, Vācijā, Huawei Eiropas tirgum prezentēja jaunus tehnoloģiju nozares flagmaņus – Huawei P60 Pro viedtālruni un Huawei Watch 4 viedpulksteņu sēriju, – kā arī citus augstas klases produktus, sākot no valkājamām ierīcēm līdz klēpjdatoriem. Ar šiem jaunumiem Huawei izrāda iniciatīvu turpināt ieviest inovācijas un padarīt digitālo pasauli pieejamu ikvienam cilvēkam, ģimenei un organizācijai.

Leģendārā P sērija atgriežas ar Huawei P60 Pro

Huawei P sērija, pateicoties tās tehnoloģiskajiem parametriem, vairāk nekā 15 miljoniem Eiropas lietotāju kļuvusi par paraugu inovatīvas fotografēšanas mākslas un izcila dizaina jomā. Jaunais viedtālruņu sērijas flagmanis sevī saglabājis P sērijas optisko sistēmu un estētiskā dizaina mantojumu, taču tagad ierīcei ir pilnībā modernizēta optiskā sistēma. Tā ir pirmā nozarē, kas aprīkota ar īpaši izgaismojošu (Ultra Lighting) telefoto kameru un vairākām lēcu grupām, kas nodrošina kvalitāti, arī fotografējot naktī vai ierobežota apgaismojuma apstākļos.

Viedtālruņa ārējais izskats radīts, iedvesmojoties no dabas, un demonstrē mūsdienīgas estētikas interpretāciju ar nozarē pirmo pērļu tekstūras dizainu uz aizmugurējā korpusa. Viedtālrunī ir iestrādāts dabīgs minerālu pērļu pulveris, lai radītu pievilcīgu izgaismojuma efektu, vienlaikus panākot unikālu, dabisku tekstūru. Huawei P60 Pro izceļas arī ar vērā ņemamu izturību – tajā izmantots jaunais četru līkņu ekrāns ar Huawei unikālo Kunlun Glass paneli, kas līdz pat 10 reizēm palielina izturību pret kritieniem, kā arī nodrošina aizsardzību pret putekļiem un ūdeni.

Huawei Watch 4 sērija: veselīgāka dzīve pieskāriena attālumā

Uzņēmums turpina veicināt lietotāju fizisko labsajūtu, nodrošinot diennakts veselības uzraudzību ar jauno Huawei Watch 4 sērijas viedo valkājamo ierīču sēriju, kurā ietilpst Huawei Watch 4 un Huawei Watch 4 Pro. Šiem viedpuksteņiem piemīt Watch sērijai raksturīgās tehnoloģijas un inovācijas, bet tagad tiek pievērsta īpaša uzmanība kvalitatīvai un precīzai veselības pārvaldībai. Pateicoties Huawei viena pieskāriena veselības izsekošanas sistēmai, tagad rūpēties par savu veselību ir tikpat vienkārši kā pieskarties plaukstai.

Huawei Watch Ultimate: pirmais savā līgā

Huawei Watch Ultimate viedpulkstenim ir inovatīvs cirkonija bāzes šķidrā metāla korpuss, kas ir jauns materiāls ar elegantu dizainu un tekstūru. Šī ir pirmā reize, kad šāda veida materiāls, kas ierasti paredzēts tradicionāliem un luksusa klases pulksteņiem, tiek izmantots viedpulksteņu radīšanā. Materiāls ir 4,5 reizes izturīgāks un 2,5 reizes cietāks nekā nerūsējošais tērauds, tas ir izturīgs pret deformāciju augstas temperatūras apstākļos, taču vienlaikus tam piemīt arī augstas klases metālisks spīdums. Viedpulkstenim ir pieejami divi modeļi – Huawei Watch Ultimate Voyage Blue un Huawei Watch Ultimate Expedition Black.

Huawei Watch Ultimate nodrošina izturību pat 100 metru dziļumā, vienlaikus saglabājot audio iespējas, kas ir vēl nebijis sasniegums viedpulksteņu ūdensizturības jomā. Tāpat viedpulkstenis sevi pierāda kā lielisku sabiedroto pārgājienu entuziastiem, kuriem nepieciešams ilgāks akumulatora darbības laiks.

Prezentācijas pasākumā Minhenē Huawei iepazīstināja klātesošos arī ar citiem produktu jaunumiem, piemēram, īpaši plānu un vieglu Huawei MateBook X Pro klēpjdatoru, kas izceļas ar ērtu dizainu, kā arī Huawei MateBook 16s klēpjdatoru ar 2,5K izmēra ekrānu un jaudīgu 13. paaudzes Intel® Core™ procesoru, kas lietotājiem ļauj optimizēt savu produktivitāti. Tāpat klajā laists arī salokāmais Huawei Mate X3 viedtālrunis ar lielu ekrānu un mūsdienīgu attēlu veidošanas sistēmu. Kā ierasts Huawei viedtālruņos, arī Huawei P60 Pro un Huawei Mate X3 ir aprīkots ar pilnvērtīgu funkcionālo lietotņu klāstu. AppGallery, kas ir pasaulē trešais lielākais lietotņu veikals, ik mēnesi pulcē 580 miljonu aktīvu lietotāju, un tagad, izmantojot viedās meklēšanas iespējas, sniedz vēl vairāk iespēju atrast un izbaudīt savas iecienītākās lietotnes.