Fitnesa trenere: Sievietēm atbrīvoties no liekā svara problēmzonās nav nekas neiespējams

Labi zināms ir fakts, ka atbrīvoties no liekā svara sievietēm ir grūtāk nekā vīriešiem, kā pierādīts, tieši ģenētisku apsvērumu dēļ. Sievietes organisms ir radīts tā, ka tauku rezerves uzkrājas augšstilbu, gurnu un vēdera rajonos un no tiem atbrīvoties nav viegli.

Tomēr, kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, ar pareiziem vingrinājumiem un sabalansētu uzturu viss ir iespējams. Mūsdienās ir pieejamas visdažādākās treniņu programmas, gan trenažieru zāles, gan grupu nodarbības ar pieredzējušu treneru padomiem, kā sievietēm strādāt pie savām problēmzonām, lai pienākot pludmales sezonai izskatītos lieliski.

Sievietēm ir svarīgi dažādot treniņus un izmantot dažādus vingrojumus, sākot no vienkāršas stiepšanās un pilatēm līdz kardio un muskuļu tonizēšanas vingrinājumiem. Svara samazināšanai būtiski ir ievērot režīmu un regularitāti, kardio un asinsrites uzlabošanas vingrinājumi ir īpaši svarīgi, jo tie paātrina metabolismu – tātad liekās kalorijas tiek sadedzinātas. Nozīmīgi ir jāattīsta ķermeņa lokanību un elastību, ko var nodrošināt ar aerobikas grupu nodarbībām, muskuļu treniņam nepieciešama trenežieru zāle, tomēr lai visu to veiksmīgi kombinētu, ir nepieciešams zinošs treneris. Sievietēm papildus regulāriem treniņiem vitāli svarīgi ir uzņemt sabalansētu pārtiku un pietiekošu ūdens daudzumu, lai panāktu maksimāli labus rezultātus.

“Mūsu treneri ir ļoti radoši un profesionāli, tāpēc labprāt sastādīs treniņu programmu individuāli katrai sievietei, pievēršot uzmanību problēmzonām un sievietes vēlmēm, laikam un citiem faktoriem. Mēs gribam sievietēm parādīt, ka ir iespējams efektīvi zaudēt lieko svaru un veidot lielisku ķermeņa formu, nepārpūloties un nepavadot sporta zālē katru savu brīvo minūti. Treneris sabalansēs kardio treniņus ar trenažieru zāli un grupu nodarbībām, pievēršot uzmanību sieviešu problēmzonām – kājām, sēžu, gurniem un vēderu, kur parasti notiek tauku uzkrāšanās. Mūsu treneri vēlas sievietēm pierādīt, ka rūpes par savu fizisko formu ir ceļš un augstāku pašapziņu un panākumiem jebkurā dzīves jomā, mēs strādājam ne tikai ar ķermeni, bet arī ar garu,” stāsta sporta kluba “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim.

Publicitātes materiāls