Demokrātisko cenu zīmols Sinsay strauji paplašina savu attīstību ārpus Rīgas

Turpinot demokrātisko cenu zīmola Sinsay attīstību reģionos, 13. decembrī Ķekavā, tirdzniecības centrā Liiba, durvis vērs jau trešais zīmola veikals ārpus Rīgas. Sinsay ir strauju popularitāti ieguvis zīmols, kura piedāvājumā ir jaunākajām modes tendencēm atbilstošas apģērbu un mājas aksesuāru kolekcijas par demokrātiskām cenām.

“Divu mēnešu laikā esam atvēruši veikalus Daugavpilī un Jēkabpilī. Pircēju interese šajās pilsētās apliecina, ka zīmols Sinsay ir sabiedrībā iemīļots un pieprasīts.” atzīst LPP Latvia ltd. valdes locekle Inese Ļebedeva. “Decembris ir mēnesis, kad cilvēki izvērtē savu pirkumu apjomu un īpaši pievērš uzmanību cenām. Tādēļ priecājamies, ka tieši šajā pirmssvētku laikā, varam piedāvāt vēl vienu iespēju iegādāties kvalitatīvas preces par draudzīgu cenu.”

Sinsay veikals Ķekavā ikvienam apmeklētājam durvis vērs 13. decembrī plkst.10.00, bet oficiālā atklāšana plānota 17. decembrī. Līdz ar zīmola Sinsay veikala atvēršanu Ķekavā tiks radītas vismaz 10 jaunas darbavietas. LPP Latvia ltd. personāldaļas vadītāja Andra Luksa–Urtāne atzīst: “Veikala atvēršana Ķekavā ir investīcija gan vietējā ekonomikā, gan jaunu darbavietu izveidē. Mēs redzam, ka ir liels pieprasījums pēc stabilām darba vietām, kas atrodas tuvu dzīvesvietai. Vienlaikus tā ir iespēja arī mūsu esošajiem darbiniekiem, kuri nereti izvēlas mērot ceļu uz Rīgu, lai strādātu Sinsay veikalā, turpmāk strādāt tuvāk savai dzīvesvietai.”

“Neskatoties uz klātienes veikalu ekspansiju, joprojām aktīvākā tirdzniecība notiek Sinsay e-veikalā. Un arī e-veikala cienītājiem šīs ir labas ziņas, jo sniegs iespēju ietaupīt uz piegādes maksu un atvieglos internetveikala preču atgriešanu turpat veikalā. E-veikala pasūtījumu saņemšana bez maksas veikalā būs pieejama jau no 27.decembra. Esam pārliecināti, ka daudzi klienti novērtēs šo pakalpojumu,” komentē LPP Latvia ltd. mārketinga vadītāja Jana Meidropa.

Vairāk nekā 900 kvadrātmetru lielās veikala platības piedāvājumā būs jaunākajām modes tendencēm atbilstošas apģērbu un mājas aksesuāru kolekcijas par demokrātiskām cenām. Preču klāstā būs pieejamas preces sievietēm, vīriešiem, bērniem un mājas aksesuāri. Veikals Ķekavā atradīsies tirdzniecības centrā Liiba, Rīgas ielā 22a, tā darbalaiks no pirmdienas līdz sestdienai būs no plkst.10.00 līdz 19.00, bet svētdienās no 10.00 līdz 18.00.