Demokrātisko cenu zīmols Sinsay atvērs savu pirmo veikalu Vidzemē

Apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmums LPP Latvia ltd., kas pārstāv tādus plaši pazīstamus modes preču zīmolus kā Reserved, Sinsay, Mohito, House un Cropp, 15. februārī atvērs zīmola Sinsay veikalu Cēsīs. Šis būs jau piektais zīmola veikals, kas darbosies ārpus Rīgas, bet pirmais – Vidzemes reģionā.

“Dienu pēc mīlestības svētkiem, kas tiek svinēti 14. februārī, esam sagatavojuši patīkamu pārsteigumu vidzemniekiem, atverot pirmo Sinsay zīmola veikalu Cēsīs. Nu jau varam teikt, ka jaunajā gadā esam ieskrējušies un virzāmies uz savu mērķi – būt pārstāvētiem visos Latvijas reģionos un kļūt vēl pieejamākiem saviem klientiem,” uzsver LPP Latvia ltd. valdes locekle Inese Ļebedeva.

Gandrīz 950 kvadrātmetru lielās veikala platības piedāvājumā būs jaunākajām modes tendencēm atbilstošas apģērbu un mājas aksesuāru kolekcijas par demokrātiskām cenām. Preču klāstā būs pieejamas preces sievietēm, vīriešiem, bērniem un mājas aksesuāri.

Sinsay veikals Cēsīs ikvienam apmeklētājam durvis vērs 15. februārī plkst. 12.00. Jaunais veikals nodrošinās 9 jaunas darbavietas. LPP Latvia ltd. personāldaļas vadītāja Andra Luksa–Urtāne atzīst: “Veikala atvēršana Cēsīs ir investīcija gan vietējā ekonomikā, gan jaunu darbavietu izveidē. Mēs redzam, ka ir liels pieprasījums pēc stabilām darbavietām tuvu mājām. Augstās inflācijas apstākļos cilvēki novērtē iespēju strādāt pēc iespējas tuvāk savai dzīvesvietai, netērējot laiku un naudu transporta izdevumiem, lai nokļūtu uz savu darbavietu un no tās. Mūsu mērķis ir būt tuvāk gan saviem pircējiem, gan saviem darbiniekiem.”

“Pēdējais pusgads Sinsay ir bijis ļoti dinamisks. Dažu mēnešu laikā no 4 veikaliem Rīgā esam paplašinājušies līdz 11 veikaliem visā Latvijā. Tomēr, neskatoties uz klātienes veikalu ekspansiju, aktīvākā tirdzniecība joprojām notiek Sinsay e-veikalā. Klātienes veikala atvēršana atvieglos iepirkšanos arī e-veikala klientiem, padarot preču atgriešanas procesu ātrāku un ērtāku. Turklāt no 1.marta e-veikala pasūtījumu saņemšanu Sinsay Cēsu veikalā būs bez piegādes maksas” komentē LPP Latvia ltd. mārketinga vadītāja Jana Meidropa.

Veikalā būs pieejamas jaunākajām modes tendencēm atbilstošas kolekcijas bērniem, sievietēm un vīriešiem, padomāts būs arī par aksesuāriem un mājlietām. Veikals Cēsīs atradīsies tirdzniecības centrā Solo J.Poruka ielā 19, un būs atvērts katru darbdienu no plkst. 10:00 līdz 20:00 un brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.