Darbu sācis jaunais sporta un fitnesa klubs “Reaktors”

Pirms dažām nedēļām darbu sācis jauns, plašs un moderns sporta un fitnesa klubs “Reaktors”, kurš turpmāk piedāvā kvalitatīvas treniņu iespējas visiem fitnesa mīļotājiem un sporta draugiem. Jaunatvērtais fitnesa klubs atrodas Toma ielā 4, blakus tirdzniecības centram “Mols”. Fitnesa klubs veidots tā, lai tajā ar komfortu un entuziasmu varētu trenēties gan iesācēji, gan profesionāļi.

Kā norāda sporta un fitnesa kluba “Reaktors” vadītāja Annija Viškinte, pēc 15 gadu ilgās darbības Rūpniecības ielā, “Reaktoram” bija pienācis laiks pārmaiņām un tās esot patiesi fantastiskas. Jaunās telpas ir vizuāli pievilcīgākas – tās ir gaišas, plašas un ērtas, telpu logi sniedzas no griestiem līdz grīdai, turklāt no grupu nodarbību zāles 4. stāvā paveras brīnišķīgs skats uz Daugavu. Telpu pārbūves procesā ļoti nopietni tika strādāts arī pie tā, lai nodarbību zālēs tiktu nodrošināts attiecīgais komforts un efektīva vēdināšanas un kondicionēšanas sistēma, tāpēc jaunajā sporta klubā būs patīkami sportot jebkurā gadalaikā.

“Esam gandarīti par paveikto darbu – jaunās “Reaktors” telpas ir gaišas un mūsdienīgas, kas nodrošina apmeklētājiem patīkamu un motivējošu vidi. Priecē arī lielā apmeklētāju interese sporta kluba pirmajās darbības dienās, kā arī pozitīvās klientu atsauksmes. Arī turpmāk ikviens interesents ir gaidīts iepazīties ar jaunajām “Reaktors” mājām un plašajām iespējām, ko sniedz uz attīstību un izaugsmi vērsts sporta un fitnesa klubs. Jaunatvērtajam “Reaktoram” joprojām ir plašs un efektīvs trenažieru un grupu nodarbību klāsts, lai cilvēkiem būtu iespējas nostiprināt savu treniņu kvalitāti un arī izmēģināt ko jaunu. Gluži kā līdz šim, arī turpmāk mēs cītīgi strādāsim, lai nodrošinātu saviem klientiem augstāko komfortu un patīkamus treniņu apstākļus,” norāda sporta un fitnesa kluba “Reaktors” treneris Aivars Visockis.

Sporta kluba “Reaktors” mērķis ir radīt klientiem draudzīgu un patīkamu vidi pilsētas steigā, kurā uz brīdi izrauties un padomāt tikai par sevi, savu ķermeni un emocionālo veselību. Profesionāli treneri, daudzveidīgs aprīkojums, draudzīgs kolektīvs, patīkama vide, mērķtiecīgi sportisti un īpašā atmosfēra ir tas, ar ko “Reaktors” var lepoties.

Jaunais sporta un fitnesa klubs “Reaktors” ir atvērts darba dienās no 07:00 – 22:00, sestdienās no 09:00 – 16:00 un svētdienās no 10:00 – 16:00.

Visus neskaidros jautājumus sakarā ar telpu maiņu, iespējams uzzināt zvanot uz “Reaktora” HOTLINE tālruni 67509210, vai rakstot uz e-pastu reaktors@reaktors.lv.