Dāmām “iekšējo dievieti” sevī ļauj pamodināt tieši skaistumkopšana

Pavasaris ikvienam asociējas ar saulīti, pozitīvismu un dabas mošanos. Nav noslēpums, ka šajā gadalaikā ikvienā sievietē mostas arī iekšējā dieviete – cerībā sevi palutināt un izdaiļot pēc ziemas mierīgā perioda.

Aizvien vairāk dāmu, laikapstākļiem kļūstot siltākiem, aktīvi izmanto skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu, sakopjot ādu, matus un nagus, kā arī relaksējoties patīkamas masāžas laikā. Kā atklāj veselības un skaistuma centra “Adoria” vadītāja Ārija Bušmane, pieprasījums pēc dažādām procedūrām pavasara periodā ir ļoti liels – gan tādēļ, ka sevi palutināt vēlas pašas sievietes, gan tādēļ, ka savas mīļotās steidz iepriecināt vīrieši.

“Ziemas periodā daudzas dāmas mazāk uzmanību velta sev un savam izskatam – ir citas rūpes, kā arī drūmie laikapstākļi slāpē motivāciju sevi iepriecināt. Tas gan strauji mainās pavasarī, jo daiļā dzimuma pārstāves līdz ar saules stariem vēlas uzplaukt gluži kā sniegpulkstenītes – laimīgas, aprūpētas un izdaiļotas. Dažas sievietes labprāt izmanto dažādas sejas kopšanas proedūras, citas sen lolotu SPA centra apmeklējumu. Piedāvājumu klāsts ir plašs, tādēļ katra dāma var rast savām vēlmēm atbilstošāko procedūru, vai arī, kā tas bieži notiek, viņu vietā to var izdarīt mīļotie,” piebilst Ārija Bušmane.

Par savu pavasara vēlmi pēc skaistumkopšanas un pašapziņas celšanas stāsta arī biroja sekretāre Laila, kura atklāj, ka pēc ziemas mēnešiem jutusies nepārliecināta par sevi, tādēļ izlēmusi izmantot kosmetoloģijas pakalpojumus, lai pavasarim pretī varētu doties apmierināta un starojoša. “Pateicoties “Adoria” plašajam piedāvājumu klāstam un ērtajai atrašanās vietai, izlēmu apmeklēt šo skaistuma centra. Lieliski zināju, ka tuvojoties siltajam laiku, man atkal vajag kļūt sievišķīgākai un piedomāt pie sava ārējā tēla, tādēļ nodevu sevi profesionālas speciālistes rokās. Veicu ilgi kāroto pernamento kosmetoloģiju un jāsaka atklāti – vēl apmierinātāka nevarētu justies! Darbs tika veikts kvalitatīvi, un tagad jūtos gluži kā cits cilvēks, pilna ar labsajūtu un šarmu! Pie šī gan nedomāju apstāties – esmu jau pierakstījusies uz skropstu pieaudzēšanu un ķīmisko pīlingu. Manuprāt, katrai dāmai ir jāizmanto tā brīnišķīgā sajūta, ko sievietei var sniegt skaistumkopšana, jo tieši tas ļauj pamodināt “iekšējo dievieti” mūsos!”

Lailai piekrīt arī sākumskolas skolotāja Baiba, atklājot, ka viņai iespēju sevi palutināt uzdāvinājis vīrs, un viņa jūtas savai otrajai pusītei ļoti par to pateicīga. “Drūmā ziemas perioda dēļ, laikam, biju kļuvusi nedaudz īgna, manī nebija tā dzīvesprieka un sievišķīgā noskaņojuma. Mans vīrs to pamanīja, un vēlējas mainīt. Konsultējoties ar māsu, kura ir pastāvīgā “Adoria” kliente, dāvanā dabūju dāvanu karti tieši no šī centra. Izlēmu to izmantot SPA procedūrās ķermeņa kopšanai, jo zināju, ka tās slaidina ķermeni, padara tvirtāku ādu un uzlabo veselību. Ak, ja vien varētu izteikt, kā iekšēji pēc procedūrām mainījos! Tā iekšējā prieka un pašpārliecinātības sajūta ir nepārspējama – es varu apgalvot, ka skaistumkopšana mūs, mīļās dāmas, patiešām var atbrīvot no visām raizēm un kompleksiem. Vismaz es tagad daudz vairāk sākšu piekopt sievišķīgāku dzīvesveidu!”

„Adoria” pieejams plašs skaistumkopšanas pakalpojumu klāsts – dažādas sejas kopšanas procedūras, permanentā un ārstnieciskā kosmetoloģija, ķīmiskie pīlingi, mezoterapija, skābekļa kosmetoloģija, dažādu zonu vaksācija, aparātprocedūras, manikīrs un pedikīrs, skropstu pieaudzēšana vai korekcija, SPA un dažādas masāžas, kā arī zobu balināšana žilbinošam smaidam.

Veselības un skaistuma centrs ADORIA, A. Čaka iela 70-3, Rīga.
Tālruņi 67315000, 26378620, e-pasts: info@adoria.lv

Foto:TristanDuplichainPhotography/https://www.flickr.com/photos/tdphotodesigns//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/