Cēsīs atklās pirmo “SPAR” veikalu

Trešdien, 7. decembrī, plkst. 9.00 oficiāli tiks atklāts pirmais “SPAR” veikals Cēsīs, Bērzaines ielā 2A. Jaunā veikala platība ir 492 m2, un tajā ikvienu vietējo iedzīvotāju un pilsētas viesi sagaidīs kvalitatīvs produktu klāsts apvienojumā ar laipnu apkalpošanu. Turpinot tradīciju, arī “SPAR” veikala Cēsīs iekštelpas sienu rotā attēls, kas veltīts vienam no pilsētas kultūras dzīves simboliem, šoreiz Cēsu pils kompleksam. Kopumā šis ir jau trešais “SPAR” veikals Latvijā.

“SPAR Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers stāsta: “Esam patiesi priecīgi un gandarīti, ka līdz ar jaunā “SPAR” veikala atklāšanu Cēsīs vietējiem iedzīvotājiem nodrošināsim ne vien 12 jaunas darbavietas mūsdienīgā un efektīvā darba vidē, bet arī iespēju ikvienam veikala apmeklētājam ikdienu gūt patīkamu un pozitīvu iepirkšanās pieredzi, piedāvājot patiesi daudzveidīgu produktu klāstu dažādu dzīvesveidu piekritējiem. Vienlaikus “SPAR” veikals Cēsīs, gluži tāpat kā veikali Saldū un Liepājā, atgādinās par kultūras un mākslas būtisko lomu ne vien konkrētās teritorijas attīstībā, nodrošinot plašu kultūras programmas pieejamību un jaunu apmeklētāju pieplūdumu, bet arī radošas un inteliģentas Latvijas sabiedrības veidošanā.”

Kā apliecinājumu turpmākai kopīgai sadarbībai ar mērķi stiprināt un atbalstīt kultūras dzīvi Cēsu pilsētā un novadā, “SPAR” sadarbībā ar Cēsu Tūrisma informācijas centru vienu no veikala iekštelpām veltījuši Cēsu pils kompleksa attēlam. Tāpat pēc veikala atklāšanas plkst.16.00 par godu veiksmīgai līdzšinējai un turpmākai abpusējai sadarbībai Cēsu pils teritorijā tiks iestādīta un iedegta egle, kas vienlaikus ir arī “SPAR” zīmola simbols

“SPAR Latvija” mārketinga direktors Oskars Millers norāda: “Lai arī “SPAR” visā pasaulē atbalsta dažādus sporta pasākumus, Latvijā kā vienu no lielākajām vērtībām redzam kultūru un tās atstāto mantojumu. Mēs esam bagāta un radoša tauta, mums ir ar lepoties un ir ko rādīt citiem! Tieši tāpēc visās pilsētās, kurās vietējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs pieejami “SPAR” veikali, aktīvi iesaistīsimies arī daudzpusīgas un radošas kultūras dzīves stiprināšanā.”

Veikala “SPAR” plauktos Cēsīs būs pieejams līdz šim visplašākais “SPAR” preču zīmes sortiments, kā arī dažādi ekonomisko, premium, bio un eco līniju produkti – bakalejas preces, kafija un tēja, dažādi dzērieni, saldumi, konservēti produkti. Tāpat pircēju ērtībai tiks nodrošināts arī plašs nepārtikas preču sortiments. Savukārt mierīgākam dienas ritmam un nesteidzīgai atpūtai veikala apmeklētāji varēs baudīt arī gardus konditorejas izstrādājumus īpašajā beķerejas zonā.

“SPAR” veikals Cēsīs apmeklētājiem pieejams katru dienu no plkst. 08.00-22.00.

Jau ziņots, ka šīs gada 11. augustā Saldū tika atklāts pirmais, savukārt 30. augustā Liepājā otrais “SPAR” veikals Latvijā. “SPAR Latvija” mērķis piecu gadu laikā ir Latvijā atvērt vismaz 200 “SPAR” tīkla veikalus. Pircēju galvenie ieguvumi, apmeklējot “SPAR” tīkla veikalus Latvijā, ir patīkama iepirkšanās vide, augstas kvalitātes apkalpošana, svaigi produkti un konkurētspējīgs piedāvājums.