Biznesa konferencē “Personāla vadība 2022” par attālināto darbu un produktivitātes veicināšanu

Jau 25. novembrī tiešsaistē norisināsies biznesa konference “Personāla vadība 2022”, kurā eksperti diskutēs par personāla vadības nākotni, darbaspēku, darba tiesiskajām attiecībām, vadītāju kompetencēm, darbinieku labsajūtu, attālināto darbu un citām aktualitātēm.

Konferencē uzstāsies vairāki jomas eksperti, runājot par aktualitātēm personāla vadības nozarē. Konferencē būtiskākie jautājumi tiks vērsti uz attālināto darbu, tā organizēšanu, to, kā darba devējam kontrolēt darbinieka darba pienākumu izpildi attālināti, kā no attālinātā darba radīt priekšrocības un kā pašiem darbiniekiem piemēroties atšķirīgajiem darba apstākļiem. Konferencē tiks noskaidrots, kādi izaicinājumi personāla vadību gaida 2022. gadā, kādiem jābūt attālinātā darba organizēšanas pamatprincipiem un tehniskajam nodrošinājumam, kurus darbus nodarbinātie var veikt attālināti un kādi ir to veikšanai nepieciešamie resursi.

“Šobrīd lielākais izaicinājums uzņēmumiem saistīts tieši ar attālināto darbu. Kā eksperti atzina jau iepriekšējā “Personāla vadība 2022” konferencē, attālinātais darbs ir jaunā realitāte un gan darbiniekiem, gan darba devējiem nāksies tam pielāgoties, meklējot arvien jaunus veidus, kā nodrošināt darbu produktivitāti un efektivitāti,” uzsver “Biznesa konferences” projektu vadītāja Elīna Ozola.

Konferencē uzstāsies tādi referenti kā SIA “Fontes Vadības Konsultācijas” kompetenču novērtēšanas un attīstības centra vadītāja Inesa Pranče, “Improvin Business” pielietojamās improvizācijas trenere komunikācijas, sadarbības un radošuma jomā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi improvizācijā Elīna Biseniece, ASTRAL Executive Search valdes locekle Krista Kristiāna Ziediņa, uzņēmuma “Runas Rāmis” vadītāja, pielietojamās improvizācijas trenere un vēstnese Latvijā Aija Iesalniece, SIA “MetaCoach” mācību centra vadītāja un trenere Laila Snidzāne un sertificēta emocionālās inteliģences praktiķe, GROWING biznesa konsultante un trenere Jana Strogonova.

DALĪBAS MAKSA:

Dalībnieka karte – agrā pieteikšanās “Early bird” – 79 EUR.

​- Agrā pieteikšanās līdz 14.11.2021. Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka karte – 99 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka VIP karte – 199 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.
– Īpaša uzmanība izvirzītajam problēmjautājumam konferences ekspertu diskusijās.
– Iespēja papildus publicitātei medijos.

Plašāka informācija un pieteikšanās: https://www.registreties.lv/personala-vadiba