Biznesa konferencē “Personāla vadība 2022” eksperti diskutēs par attālināto darbu un pārmaiņām nozarē

Jau ceturtdien, 25. novembrī, tiešsaistē norisināsies biznesa konference “Personāla vadība 2022”, kurā eksperti pievērsīs pastiprinātu uzmanību attālinātajam darbam, tā organizēšanai un tam, kādi izaicinājumi personāla vadību gaida jau 2022. gadā.

“Šobrīd lielākais izaicinājums uzņēmumiem saistīts tieši ar attālināto darbu. Kā eksperti atzina jau iepriekšējā “Personāla vadība 2022” konferencē, attālinātais darbs ir jaunā realitāte un gan darbiniekiem, gan darba devējiem nāksies tam pielāgoties, meklējot arvien jaunus veidus, kā nodrošināt darbu produktivitāti un efektivitāti,” uzsver “Biznesa konferences” projektu vadītāja Elīna Ozola.

Konferencē uzstāsies tādi referenti kā SIA “Fontes Vadības Konsultācijas” kompetenču novērtēšanas un attīstības centra vadītāja Inesa Pranče, “Improvin Business” pielietojamās improvizācijas trenere komunikācijas, sadarbības un radošuma jomā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi improvizācijā Elīna Biseniece, ASTRAL Executive Search valdes locekle Krista Kristiāna Ziediņa, uzņēmuma “Runas Rāmis” vadītāja, pielietojamās improvizācijas trenere un vēstnese Latvijā Aija Iesalniece, SIA “MetaCoach” mācību centra vadītāja un trenere Laila Snidzāne un sertificēta emocionālās inteliģences praktiķe, GROWING biznesa konsultante un trenere Jana Strogonova.

Konferencē referenti diskutēs par tādam tēmām kā HR izaicinājumi un transformācija, metodes veiksmīgai personāla iesaistei attālinātās sapulcēs un treniņos, korelācija starp darbinieka vērtībām un motivāciju, pārmaiņu valdība, izmantojot PLAY! modeli, darbinieku emocionālais atbalsts “lockdown” laikā un visbiežāk piedzīvotā sajūta darbā – izsmeltība, un kā tikt ar to galā.

“Situācija mūsdienās prasa no mums ne tikai elastīgu pieeju pārmaiņām, bet arī proaktīvu pieeju nākotnes izaicinājumiem. Konferencē es padalīšos ar vīziju, kā mainās HR loma, kādi ir biznesa līderu izaicinājumi un ko mēs jau tagad varam sākt darīt, lai gūtu panākumus nākotnē,” norāda Inesa Pranče.

“Šī biznesa konference un tajā aplūkotā informācija būs svarīga kā darba devējiem, tā arī pašiem darbiniekiem. Tā palīdzēs vairāk saprast, ar ko rēķināties attālinātajā darbā, kā nodrošināt un sekot līdzi darbu izpildei, kā arī, kā šajā laikā nepazaudēt cilvēcisko saskarsmi,” norāda E. Ozola.

Plašāka informācija un pieteikšanās >>> https://www.registreties.lv/personala-vadiba