Biznesa konference “Pārtika un lauksaimniecība 2022” sniegs plašas zināšanas par nozari un tajā gaidāmo

Jau drīzumā gaidāmas vērienīgākās biznesa konferences šogad. Uz konferencēm jau šobrīd ļoti aktīvi piesakās dalībnieki, tai skaitā uz 23. septembrī notiekošo konferenci “Pārtika un Lauksaimniecība 2022”, kas iepazīstinās ar to, kas gaidāms lauksaimniecības nozarē jau nākamgad. Īpaši aktuāla šī konference būs savas jomas pārstāvjiem, kuriem ir izšķiroši svarīgi zināt, kas tos sagaida jau nākamgad.

Biznesa konference “Pārtika un Lauksaimniecība 2022” sniegs atbildes uz tādiem jautājumiem kā – kas mūs sagaida 2022. gadā? Kādas būs izplatītākās problēmas lauksaimniecības nozares un lauku vides attīstības jautājumos. Tāpat tiks apskatīti tādi jautājumi kā vides ilgtspēja, lauku vides resursu efektīvāka izmantošana, iedzīvotāju labklājības līmeņa paaugstināšana, pārtikas rūpniecības nozare, globālās konkurences ietekme uz Latvijas tautsaimniecību 2022. gadā u.tml.

Dalību konferencē jau apstiprinājuši tādi eksperti kā LOSP valdes loceklis Jānis Irbe, Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības vadītājs Jānis Šolks, Z/S “Kotiņi” saimnieks Aldis Ločmelis, SIA “Pārdošanas skola” vadītājs un dibinātājs Jānis Viegliņš, Tīnūžu pagasta zemnieku saimniecības “Dižbajāri” saimniecības pārvaldniece Ingūna Bedikere un citi.

BIĻEŠU CENAS:

Dalībnieka karte – agrā pieteikšanās “Early bird” – 79 EUR.

– Agrā pieteikšanās līdz 05.09.2021. Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka karte – 99 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka VIP karte – 199 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.
– Īpaša uzmanība izvirzītajam problēmjautājumam konferences ekspertu diskusijās.
– Iespēja papildus publicitātei medijos.

Lai reģistrētos konferencei, spiediet šeit: https://www.registreties.lv/partika-un-lauksaimnieciba

Publicitātes materiāls