BIZNESA KARTE – īpaša lojalitātes sistēma uzņēmumiem un to klientiem

Lai pilnveidotu un uzlabotu biznesa vidi Latvijā, piešķirtu mūsu uzņēmumiem un to biznesa produktiem lielāku vērtību, kā arī, lai mudinātu sabiedrību sekot līdzi attīstības tendencēm un inovācijām, radīta īpaša lojalitātes BIZNESA KARTE, kas kalpo gan kā zināma pazīšanās zīme biznesa aprindās, gan ir jauna pāreja uz inovatīvu uzņēmējdarbības attīstības modeli. No janvāra ikvienam ir iespēja iegādāties BIZNESA KARTI un sākt ietaupīt uz aktuālākajiem biznesa pakalpojumiem.

BIZNESA KARTE sniedz īpašas priekšrocības to īpašniekiem jeb klientiem, savukārt to dalībnieki ar lojalitātes kartes palīdzību var paaugstināt savu izaugsmes tempu, konkurētspēju un piešķirt savām precēm un pakalpojumiem vēl augstāku pievienoto vērtību.

Vieni no pirmajiem, kas pievienojušies, ir BIZNESA KONFERENCES, kas pateicoties šai kartei, sniedz klientiem 50% atlaidi dalībai visās BIZNESA KONFERENCĒS 2022 (vairāk info: https://www.registreties.lv/konferences vai https://konferences.lv/).

BIZNESA KARTE īpašnieki var saņemt arī 25% atlaidi BIZNESA SEMINĀRIEM un apmācībām tiešsaistē (vairāk info: https://registreties.lv/apmacibas vai https://seminari.lv/), 20% atlaidi sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrā SDTIC (vairāk info: https://petijumi.lv/) un 20% atlaidi personāla atlases pakalpojumiem WORKING.LV (vairāk info: https://working.lv/).

Izmantot BIZNESA KARTES priekšrocības aicināti ne tikai klienti, bet arī uzņēmumi, kas aicināti pieteikt savus biznesa produktus BIZNESA KARTEI un ar uzviju atpelnīt dalību programmā.

Katrs lojalitātes sistēmas dalībnieks saņem BIZNESA KARTES eID sertifikātu ar tam piešķirtu kartes unikālu numuru, vārdu un uzņēmumu.

BIZNESA KARTES informatīvie partneri ir Nacionālā Mediju grupa, kas BIZNESA KARTES dalībniekiem piedāvā arī īpašas publicitātes iespējas.

Plašāka informācija >>>http://biznesakarte.lv/ vai raksti uz: info@biznesakarte.lv