“Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu klāstu ar tiešsaistes un neklātienes semināriem

Jaunas zināšanas un prasmes sniedz priekšrocības ne tikai plānojot karjeras izaugsmi, bet esošajos apstākļos, kad daudzi domā par pārkvalifikāciju vai profesionālo zināšanu pilnveidi. Šajā sakarā “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu klāstu ar tiešsaistes un neklātienes semināriem, nodrošinot, ka ikvienam ir ērta iespēja gūt jaunas zināšanas arī no savas darbavietas vai mājām.

Tiešsaistes un neklātienes apmācības ikvienam sniedz pieeju izglītībai, neatkarīgi no to atrašanās vietas.

Turklāt, jāatceras, ka jaunas zināšanas sniedz svarīgas priekšrocības darbu tirgū, paverot ikvienam plašākas karjeras iespējas, kas šajos apstākļos, kad valstī ir krīze, ir ļoti svarīgi. Darba devējs nevēlas pielāgoties izglītībai, kuru darbinieks ir ieguvis – viņš vēlas, lai darbinieks pats pielāgojas darbavietas prasībām.

“Biznesa akadēmija” piedāvā gan iespēju celt savu kompetenci, piedaloties neklātienes apmācībās, gan tiešsaistē.

Apmācības neklātienē nozīmē, ka dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā vai videokonferences režīmā, bet tiešsaistes semināri nozīmē, ka apmācības notiks videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. Biznesa Akadēmija piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Plašāka informācija šeit >>> http://www.registreties.lv/apmacibas vai https://seminari.lv/

Publicitātes materiāls