Bažas par to, ka TV3 neraidīs arī «Baltcom», nepiepildās

Otrdien uzņēmumi «Balcom» un «TV3 Latvia» parakstījuši jaunu līgumu, kas nodrošinās kanāla TV3 translāciju «Baltcom» klientiem arī turpmāk.

Kā norāda TV3 pārstāve Marta Zandersone, šobrīd TV3 ir noslēgti līgumi ar visiem maksas televīzijas operatoriem par kanāla TV3 pārraidīšanu, izņemot «Lattelecom» interaktīvo televīziju.

Līguma detaļas ir konfidenciālas, puses vienojušās tās neatklāt.

«Esam gandarīti, ka ir izdevies panākt savstarpēji pieņemamu vienošanos par TV3 retranslāciju, jo tas nozīmē, ka arī turpmāk mūsu klienti varēs skatīties šo televīzijas kanālu. TV3 būs pieejams «Baltcom» klientiem gan kabeļtelevīzijā, gan digitālajā televīzijā, gan arī interaktīvajā televīzijā, ar ko savus klientus plānojam iepazīstināt jau maijā,» norāda Vojko Rovere, «Baltcom» valdes priekšsēdētājs.

Jau vēstīts, ka aprīļa vidū izskanēja informācija par citu operatoru neapmierinātību ar MTG piedāvāto cenu paaugstinājumu, tāpēc radās bažas, ka TV3 varētu pārtraukt raidīt arī «Baltcom» klientiem, raksta Apollo.lv.

Rovere laikrakstam «Dienas Bizness» iepriekš uzsvēra, ka «Baltcom» nav gatavi piekrist MTG piedāvātajam cenas paaugstinājumam.

Kompānijas klientu atsauksmes liecinot par zināmu neapmierinātību ar pārmērīgi lielu reklāmas apjomu TV3 un citu MTG kanālu saturā.

Jau vēstīts, ka mediju grupai «Modern Times Group» (MTG) un «Lattelecom» nav izdevies panākt vienošanos par jaunu līgumu, tādēļ kopš 2.aprīļa «Lattelecom» interaktīvās televīzijas lietotājiem vairs nav pieejams kanāls TV3.