Augustā durvis vērs jau trešā “Subway” ēstuve

Šā gada augusta sākums plāno iepriecināt visus veselīgas ātrās ēdināšanas ēstuves “Subway” apmeklētājus. Kā informē SIA “PLG Group” līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Nauris Liberts, augusta sākumā Rīgā, Grēcinieku ielā durvis vērs trešā “Subway” ēstuve.

Liberts norāda, ka ēstuves izveidē ieguldīti vairāk kā 100 000 eiro. Tā platība būs 157 kvadrātmetri, no kuriem teju 130 kvadrātmetri būs atvēlēti tirdzniecības zālei.

Pēdējo divu gadu laikā veselīgas ātrās ēdināšanas ēstuve “Subway” ir iemantojusi popularitāti teju visā Eiropā, gadā tiek atvērti 500 jauni restorāni. Tiek norādīts, ka nākotnē šis skaitlis dubultosies – jau 2015. gadā paredzēts atvērt līdz 1000 jaunu tirdzniecības vietu visā Eiropā. Kopumā pašlaik Eiropā ir 4018 jaunas “Subway” ēstuves.

“Subway” ir Rīga pirmā ātrās ēdināšanas ēstuvju ķēde, kas piedāvā vienīgi veselīgas un svaigas sviestmaizes. Katra sviestmaize tiek gatavota pēc pasūtījuma un to pamatā ir dažādas maizes, kas ir svaigi ceptas katrā restorānā visas dienas garumā.

Pirmā “Subway” ēstuve atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12.