A/s ”Diena” akcijas nopērk Koziols

A/s ”Diena” akcijas nopircis plaši pazīstamais uzņēmējs Viesturs Koziols, šodien tika paziņots speciāli sasauktā preses konferencē.

Jau iepriekš ziņots, ka SIA “Dienas Mediji” galvenais redaktors Guntis Bojārs šodien no amata atbrīvojis laikraksta Diena galveno redaktoru Sergeju Ancupovu un portāla Diena.lv galveno redaktori Gunitu Ogriņu.

S. Ancupova līdzšinējais pirmais vietnieks Dzintars Zaļūksnis pazemināts amatā un turpmāk “Dienā” ieņems redaktora amatu ar pārbaudes laiku.
Guntis Bojārs savu lēmumu pamato ar Dienas Mediju darbinieku 29.jūlija iesniegumu a/s Diena padomes priekšsēdētājam Jānim Ogstam un a/s Diena valdes priekšsēdētājam Uldim Salmiņam. Iesniegumā Dienas Mediju darbinieki, satraukti par negatīvu ietekmi uz Dienas zīmolu, aicināja nekavējoties no amatiem atbrīvot S. Ancupovu, G. Ogriņu un Dz. Zaļūksni. Šo iesniegumu atbalstījuši arī citi a/s Diena uzņēmumu darbinieki, kā arī daudzi “Dienas” ārštata autori. Atbilde uz šo iesniegumu tika lūgta līdz 2.augustam, bet tā nav saņemta līdz šim brīdim. Šis fakts novedis pie ļoti saspīlētas situācijas laikrakstu redakcijā un uzņēmumā kopumā.

“Es nevaru riskēt ar 200 cilvēku reputāciju, ar laikraksta un uzņēmuma zīmolu, tikai tāpēc, ka a/s Diena administratīvā vadība, iespējams, ir bijusi pavirša laikraksta Diena redakcijas jaunās vadības izvēlē, turklāt par šiem lēmumiem nav bijusi pietiekama komunikācija ar darbiniekiem.

Bojārs arī informē, ka laikraksts Diena līdz Saeimas vēlēšanām laikraksta lappusēs nepaudīs jelkādu savu politisko pozīciju. Laikraksta otrā lappuse vairs netiks publicēta ierastajā izskatā, tā piedāvās platformu un diskusiju iespējas ikvienai politiskai partijai, kas kandidē Saeimas vēlēšanām.

Autors: bizness.lv