Arvien vairāk iedzīvotāju izmanto Kadastri.lv – iespēju uzzināt īpašuma patieso vērtību

Liela daļa šobrīd izšķiras par labu nekustamā īpašuma pārdošanai. Par galvenajiem iemesliem joprojām tiek minēti pieaugošie komunālie maksājumi un vēlme sevi pasargāt no inflācijas. Ņemot vērā, ka nekustamā īpašuma tirgus ir dinamisks, liela daļa atzinīgi novērtē Kadastri.lv iespēju bezmaksas uzzināt sava īpašuma patieso vērtību.

Kamēr nekustamā īpašuma eksperti īpašuma novērtēšanai izmanto dažādus iekšējos vērtējumus, tirgus un risku analīzi, ar nekustamo īpašumu tirgu nesaistītiem cilvēkiem noteikt precīzu sava īpašuma tirgus vērtību var būt samērā apgrūtinoši, it īpaši ņemot vērā faktu, ka tirgus ir mainīgs un mājokļu cenu dinamiku ir ļoti grūti prognozēt. Tā rezultātā varam nonākt divās, ne visai patīkamās situācijās, proti, viens – ja noteiksiet pārāk augstu cenu par savu īpašumu, var gadīties, ka tā pārdošana ieilgs vai vēl ļaunāk – to neviens tā arī neiegādāsies, savukārt, ja uzliksiet pārāk zemu cenu, neiegūtā peļņa varētu būt visai vērā ņemama.

Kā atzīst Kadastri.lv pārstāvji, liela daļa pirms sava īpašuma cenas noteikšanas vēršas pie Kadastri.lv, jo tā ir iespēja uzzināt īpašuma patieso vērtību bezmaksas un nepieciešamības gadījumā saņemt arī vērtīgas konsultācijas: “Tā ir lieliska iespēja uzzināt, vai nekustamā īpašuma tirgus vērtība atbilst pieprasītajai cenai un noteikt precīzu sava īpašuma pārdošanas cenu, kas, kā zināms, ir viens no svarīgākajiem īpašuma pārdošanas aspektiem.”

Ikvienam, kurš vēlas pārdot savu nekustamo īpašumu, ir iespēja uzzināt sava nekustamā īpašuma patieso tirgus vērtību, aizpildot anketu, norādot sava īpašuma kadastra numuru. Pēc anketas aizpildīšanas 24 stundu laikā saņemsiet nepieciešamo informāciju ar īpašuma cenas vērtējumu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://pieteikums.lv/kadastri