Arī Ziepniekkalnā durvis ver “Lidl” veikals

Šodien, 9. decembrī, Ziepniekkalnā durvis vēra jauns “Lidl” veikals. Rinda pie tā bija izveidojusies jau pirms pulksten 7.

Šodien plkst. 7.00 Valdeķu ielā 39a tika atklāts pirmais “Lidl” veikals Ziepniekkalnā. Šis veikals ir daļa no jaunā tirdzniecības centra, kura attīstītājs ir “VPH Latvija”. “Lidl” šeit nomā jaunuzbūvētu veikala ēku, kas uzcelta pilnībā ievērojot visus “Lidl” veikalu būvstandartus. Tā kā šī veikala tirdzniecības zāles platība ir zem 1500 kv.m., Valdeķu ielas “Lidl” veikals strādās “sarkanajā režīmā”.

“Mēs ikdienā saņemam daudz pozitīvu atsauksmju no klientiem, kas jau apmeklējuši pirmos piecpadsmit veikalus, kurus oktobrī atvērām desmit Latvijas pilsētās. Daudzi arī jautā – kad viņu apkaimē tiks atvērts “Lidl” veikals? Tādēļ prieks paziņot par vēl diviem jauniem veikaliem – Teikā un Ziepniekkalnā, kuri, ceru, palīdzēs sarūpēt visu nepieciešamo svētku sajūtai un galdam,” jau iepriekš norādīja Dana Hasana, “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas vadītāja.

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl”, kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar aptuveni 11 550 veikaliem un vairāk nekā 200 loģistikas centriem, “Lidl” pašlaik strādā 30 valstīs, kā arī ir pārstāvēts Āzijā un Igaunijā.