Algu kāpumu makā nejūt

Algu kāpumu makā nejūt

Latvijas Banka (LB) cēlusi gaismā Centrālās statistikas pārvaldes aprēķinus, ka vidējā alga Latvijā pēc latu nomināla pārsniegusi pirmskrīzes līmeni.

Nostāsts par labklājības pieaugumu Latvijā nācis no iestādes, kurai ar Latviju tik vien sakara kā vārds nosaukumā. Rēķinot pēc algu līmeņa, LB ir novietojama kaut kur starp Vāciju un Luksemburgu. LB internetā ir publiskojusi algas 21 darbiniekam ar «valsts amatpersonas» statusu. Šo sarakstu, protams, atklāj LB prezidents ar jūnijā saņemtiem 4569 latiem, kas nav augstākā alga LB. Tā nav pirmā reize (ne pirmais mēnesis, ne pirmais gads), kad par bankas vērtīgāko darbinieku atzīts vērtspapīru tirgotājs Raivo Vanags ar 6396 latiem.
Valsts amatpersonas statuss negarantē augstākās algas bankā. Pāris gadījumos tās zemākas pat par tūkstoti, bet pārskats par citu darbinieku atalgojumiem amatu, nevis uzvārdu sadalījumā liek domāt, ka vidējā alga LB ir krietni virs tūkstoša. Strādnieks par labu darbu var cerēt uz 970 latiem mēnesī, sētnieks – uz 325 latiem.
LB publiskais iznāciens būtu bijis vērtīgāks, ja LB dalītos salīdzinājumā ar pašas bankas darbinieku algām un bankas pieredzi, piemēram, darba ražīguma paaugstināšanā, ko banka tik sirsnīgi novēl valstij. Grūti noticēt, ka tūkstošiem latu mēnesī saņemošie LB darbinieki patiešām saprot, ko reālajā dzīvē nozīmē ja ne desmit, tad piecas reizes zemākas algas un to izmaiņas par dažiem latiem mēnesī. Var, protams, norādīt, ka makroekonomikai nav nekāda sakara ar mikroekomiku gan uzņēmumu, gan mājsaimniecību budžetu griezumos. Kaut kādu saistību starp šīm savstarpēji nošķirtajām ekonomikām iezīmē tikai tas, ka vēlēšanās spriedelēt par makroekonomiku pieaug proporcionāli spriedelētāja algai, kas tomēr paliek mikroekonomikas sastāvdaļa. Tikpat neapstrīdami šī likumsakarība darbojas arī pretējā virzienā. Jo cilvēkiem zemāka alga, jo ciešāka pārliecība, ka īstenībā nekādas makroekonomikas nemaz nav, jo tā ir tikai lielo algu saņēmēju izgudrojums, lai attaisnotu to, ka viņu milzīgās algas nemaz neesot tik milzīgas attiecībā pret viņu uzrādītajiem makroekonomiskajiem rādītājiem. Uzkrītoši arī tas, ka caurmērā daudz pieticīgāk atalgotajiem Centrālās statistikas pārvaldes darbiniekiem piemīt atbilstoši mazāka vēlme izpausties par Latvijas tagadējo uzplaukumu. To, manipulējot ar CSP savāktajiem skaitļiem, dara LB, Finanšu ministrijas un vēl dažu iestāžu pārtūkstošlatnieki, kad iedomājas uzmundrināt visus pārējos Latvijā nodarbinātos cilvēkus – caurmērā pārsimtlatniekus. Prieka saucienu vietā gan viņi izdzird vai interneta komentāros izlasa tikai nievas, tajā skaitā arī nepelnītus apvainojumus. Latvijas valsts taču pastāv un nodrošina jebkura šīs valsts iedzīvotāja ietilpšanu zelta miljardā, t.i., starp to vienu miljardu zemeslodes iedzīvotāju, kuri dzīvo daudz pārticīgāk nekā seši atlikušie miljardi.
LB cenšas uzmundrināt Latvijas sabiedrību ar neapstrīdamu faktu, ka 357 > 350. Proti, ka šā gada martā, līdz kuram sniedzas CSP aprēķini par vidējo algu Latvijā, vidējā alga bijusi par septiņiem latiem augstāka nekā vidēji 2008. gadā jeb pirmskrīzes spicē. Jau šā gada janvāra rādītājs ir bijis 351 lats, bet pareizi vien bija ar šāda fakta izziņošanu nesteigties un sagaidīt apstiprinājumu, ka algu pārsniegums ir ekonomiska tendence, nevis mērījumu neprecizitāšu summa.
LB neizlaiž no redzesloka to, ka ar latu daudzuma nosaukšanu nepietiek. Ir jāņem vērā arī latu pirktspēja jeb tās kritums inflācijas rezultātā. Kā jau Neatkarīgā informēja
10. jūlijā, pēdējo 12 mēnešu inflācija, pēc oficiālās versijas, esot bijusi 0,2%, bet tas jau ir zem ikdienas cenu izmaiņu uztveramības sliekšņa. Jaunākais algu salīdzinājums, kā jau teikts, attiecas uz martu un esot bijis no 340 latiem pēc nodokļu nomaksas 2012. gada martā līdz 357 latiem šogad. Šie +17 lati atbilst +5%. Tālāk atliek salīdzināt +0,2% cenām ar +5% algām un doties pasaulē ar šķietami matemātiski pamatotu saukli par divdesmitpieckārtēju (!) labklājības pieaugumu, jo 5 : 0,2 (tātad – cik reižu algas augušas straujāk nekā cenas) patiešām ir 25. Tāds, lūk, veiksmes stāsts, par ko Latvija ir atalgota ar solījumu tikt uzņemtai eirozonā.
LB tūkstošlatnieki nav pievērsuši pietiekamu uzmanību tam, ka tagadējie 357 lati pēc savas pirktspējas zaudē 350 latiem 2008. gadā. Pēc CSP aprēķiniem, laikā no 2005. līdz 2008. gadam vidējā patēriņa cena pieaugusi par 35,4%, bet algas ar +98,8% paspējušas gandrīz dubultoties. Tagad 2008. gada līmenī atgriežas tikai algas, bet 2012. gada cenas jau sen bija šim līmenim pāri ar +48,3 pret to pašu 2005. gadu. Tātad tuvāk patiesībai ir izjūta par iedzīvotāju pirktspējas pazemināšanos par 48,3 – 35,4 = 12,9 procentpunktiem, kuru izteikšanai reālās dzīves terminos Neatkarīgā lūdza šeit aptaujāto cilvēku palīdzību. Vienā virzienā ar šiem –12,9 procentpunktiem darbojas vēl vismaz trīs citi faktori: banku aizdevumu pieejamības samazināšanās, nodarbināto skaita un kopējā Latvijas iedzīvotāju skaita sarukums. Tas liek nebūt ne trūcīgākajam Latvijas iedzīvotāju slānim piederošajiem cilvēkiem izteikties visai pieticīgi un piesardzīgi.
***
PIEREDZE:
Aivars MACKEVIČS, BalticTravelnews.com direktors:
– Bezdarba līmenis joprojām ir augsts, taču uzņēmumiem lielas grūtības sagādā atrast kvalificētu darbaspēku. Tie uzņēmumi, kas tikuši pāri krīzei, daudz rūpīgāk atlasa sava darba profilam atbilstošus speciālistus pēc principa, ka labāk lai ir viens un augsti kvalificēts darbinieks, nevis desmit strādnieku, kuru pienākumi pārklājas. Ar algām uzņēmumi nav tikuši līdz trekno gadu līmenim. Šobrīd atsākas sarunas par bonusiem, kādus uzņēmumi varētu piedāvāt saviem darbiniekiem vēl bez naudas. Tā varētu būt apdrošināšana, varbūt brīvpusdienas.
Lolita NEIMANE, dietoloģe:
– Man ir palaimējies tādā ziņā, ka man ir stabils darbs, kurš ir bijis pietiekami atalgots kā agrāk, krīzes laikā, tā arī tagad. Medicīnas nozarē ir diez gan grūti salīdzināt mediķu atalgojumus, jo tie ļoti svārstās un ir atkarīgi no dažādiem faktoriem. Ar uztura speciālistu pieprasījumu darba tirgū viss ir kārtībā, tas aug. Lai gan šīs profesijas atpazīstamība nav pagaidām liela, tas nav pamats, lai runātu par tās nelietderību. Ja runā par cenu līmeni valstī, tad ir jāskatās dažādas nozares. Personīgi man acīs krīt degvielas cenas uzpildes stacijās.
Andris LASMANIS, Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidents:
– Nejūtu nekādu algas kāpumu. Kāda darba samaksa bijusi pirms krīzes un krīzes laikā, tāda tā ir palikusi arī šodien. Savukārt visas darbam nepieciešamās lietas, visi pirkumi, kas jāveic medicīniskajai aprūpei, ir palikuši ievērojami dārgāki. Respektīvi – cenas ir augušas, taču samaksa par darbu palikusi līdzšinējā. Lai gan tolaik bija lielais aizņēmumu un kredītu bums un pakalpojumus varēja pārdot dārgāk. Tagad es pērku to, ko man patiešām vajag, nevis to, ko vēlos. Taču man gribas ticēt, ka no lielā kritiena esam atguvušies.

 • Harry Fragnad

  Es esmu Harijs Fragnad kungs aģents valdes Visumu. aizdevēji ir sertificēti aizdevējiem. Vai jums zaudēt gulēt naktīs satraucošām kā iegūt likumīgu aizdevumu aizdevējs? Vai jums nokošana nagus, jo tie ir mazinājusies, un tu nespēj samaksāt? Tā vietā, pukstēšana sevi, sazinieties ar mums tagad, lai izbeigtu viņa nakts ezeriem aizdevumu speciālisti palīdzēt apturēt sliktu kredītvēsturi, lai atrastu risinājumu, kas ir mūsu misija, mēs piedāvājam aizdevumus ar tādām procentu likmēm 2% un to skaits svārstās no 3000 līdz 100.000.000 in jebkuru valūtu pasaulē, kas piedāvā aizdevumus visām personām, uzņēmumiem, uzņēmumu apvienībām un personas aizdevumiem, privātpersonām un investoriem nekustamā īpašuma kategorijām
  dot aizdevumus ar ļoti zemām izmaksām un mērenā tempā, es esmu sertificēts, kas reģistrēts un likumīgi un ir kontaktā ar caur šiem pastu: harryfragnad@outlook.com

 • bravo terry

  Vai jums ir nepieciešams lauksaimniecibas, students, parads, buvniecibu, vai konsolidaciju aizdevumu, ludzu sazinieties Yakubu Afentokhai aizdevumu uznemumiem LTD uz šadu e-pastu (yakubuafentokhai@yahoo.com) vai (yakubuafentokhailoans@admin.in.th).

 • Fred Peterson

  Hello dear pieteicējs

  Es esmu Mr Fred Petersons pēc nosaukuma, un es esmu īpašnieks Fred Peterson Pasaules Loan visā pasaulē. Par godu manu lielu dari, es jums gribētu, lai jūs zinātu, ka es dodu no visa veida aizdevumu, jums varētu kādreiz iedomāties, kas tikai ar zemu procentu likmi 3%.

  Pasteidzies tagad un pieteikties jūsu steidzami aizdevumu, lai mēs saņemtu savu aizdevumu darbību.

  Sazinieties ar mums šodie: fredloans2@hotmail.com vai mājas lapā: http://chukwuoge9.wix.com/fredpetersonworldloan.

  Piesakies savu aizdevumu šodien, un saņemt to, kā ātri, kā jūs vēlaties to.

  Fred.

 • Camilla Barbro

  Sveiki, mans vārds ir Mrs Camilla Barbro. Es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir izkrāpšanu visur. Pirms dažiem mēnešiem es saspringtas finansiāli, un izmisumā, es biju scammed dažas aizdevējiem tiešsaistē. Es gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēta man ļoti uzticamu aizdevēju sauc Mrs.Heather Whyte kurš aizdod bez ķīlas aizdevumus par kopējo summu 30000 eiro mazāk nekā 72 stundas bez spiediena vai stresa ar procentu likmi tikai 2%. Es biju ļoti pārsteigts, kad es pārbauda manu bankas konta atlikumu un konstatēja, ka skaitlis es pieteicos jānosūta tieši uz manu norēķinu kontu bez kavēšanās. Tāpēc es apsolīju viņu es gribētu dalīties labas ziņas, lai cilvēki varētu saņemt aizdevumus viegli bez stresa. Tātad, ja jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu, sazinieties ar viņu pa e-pastu: qualityloanltd@europe.com.
  Jūs varat arī sazināties ar mani uz manu e-pastu: camillabarbro15@gmail.com
  Tagad, viss, ko es darīt, ir mēģināt izpildīt kredīta maksājumus, ka es nosūtīt tieši uz viņu kontiem.
  Mana Ziemassvētku un Jaunā svinēšana bija brīnišķīgi
  Visu to labāko.

 • hilary nkem

  Sveiki,

  Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka hilary kungs, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga jebkāda finansiāla palīdzība. Mēs dodam no aizdevumu ar 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem saskaņā ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (hilarynkem@outlook.com)

 • William Smith

  Sveiki, Vai jums ir nepieciešams kredīts no visvairāk uzticamu un drošu uzņēmums pasaulē? ja jā, tad sazinieties ar mums tagad, mēs piedāvājam aizdevumu, lai visiem uzņēmumiem, uzņēmumiem un privātpersonām kategorijās par pieņemamām likmi, mēs piedāvājam aizdevumu procentu likmi 5%, mēs piedāvājam no vismaz $ 5,000.00 līdz maksimāli $ 500,000.00usd sazinieties ar mums pa e-pastu: daily_loan_finance@outlook.com tagad attiecas uz šādu informāciju.

  (1) Pilns nosaukums:
  (2) Adrese:
  (3) Valsts:
  (4) Valsts:
  (5) Vecums:
  (6) nodarbošanās:
  (7) Tālruņa numurs:
  (8) Sex:
  (9) nepieciešams Kredīta summa:
  (10) ilgums aizdevums:

  Rakstiet mums: daily_loan_finance@outlook.com

 • Anja Nonnast

  Es Anja Nonnast, likumīgs un Cienījams naudas aizdevējs. Mēs aizdod līdzekļus, lai cilvēki, kam vajadzīga finansiāla palīdzība, mēs dodam aizdevums cilvēkiem, kuriem ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību.

  Vai esat bijis meklē aizdevumu? Jums nav jāuztraucas, jo jums ir īstajā vietā es piedāvāt aizdevumu ar zemu procentu likmi 4%, tādēļ, ja jums ir nepieciešama aizdevuma Es gribu jums vienkārši sazināties ar mani pa šo e-pasta adrese: (anjanonastfirm@gmail.com )

  Informācija, kas nepieciešama no jums ..

  Pilna Vārdi …………

  Valsts ………….

  Valsts …………..

  Sex ………….

  Vecuma ………….

  Mājas adrese …………..

  Personal Tālruņa numurs ………….

  Home Tālrunis …………..

  Mēneša Ienākumi ………….

  Kredīta summa nepieciešams ………….

  Aizdevuma termiņš ………………

 • mhay biarulla

  Piesakies ātri un ērti aizdevumu, lai nomaksātu rēķinus un sākt jaunu finansējumu savu projektu ar vislētāko procentu likmi 3%. Vai sazinieties ar mums šodien, izmantojot: elijahloanfirm@outlook.com ar aizdevuma summu, kas nepieciešama kā mūsu minimālā aizdevuma piedāvājumu ir 1,000.00 jebkurai izvēlei aizdevuma summas. Es esmu sertificēts, kas reģistrēts un legit aizdevējs. Jūs varat sazināties ar mani šodien, ja jūs interesē iegūt šo aizdevumu, sazinieties ar mani vairāk informācijas par aizdevuma process, process, piemēram, aizdevuma noteikumiem un nosacījumiem un kā aizdevums tiks nodota jums. Man vajag jūsu tūlītēju reakciju, ja jūs interesē.

 • Jose Dennison Ose

  Dear Sir / Madam

  AIZDEVUMA cik ātri vien iespējams 2 dienu laikā. Dennison Micro finanšu fonds Plc Tirdzniecības un Personal, X-mas Loan, House Loan 2% procentu rate.Interested personas būtu sazinieties ar kredītspeciālistu pa e-pastu ar zemāk informāciju:

  VĀRDS: ….. Uzvārds: …… VALSTS: ……. Tālruņa numurs: ….. Nodarbošanās: …… AGE: …… ……. SEX: …… Ģimenes stāvoklis: …… Kredīta summa nepieciešami: …… Ikmēneša ienākumi …… AIZDEVUMA ILGUMS: ….. .Officer Name: Loan Investment piedāvājums E-pasts: josedennisonloans007@googlemail.com

  Paldies un Dievs svētī

  Sveicieni,

  José

 • Leo Carter

  Cienījamie Pieteikuma iesniedzējs,

  Mēs dodam aizdevumu privātam uzņēmumam un privātpersonām. Jūs varat atrast kādu svarīgu informāciju par aizdevuma mēs piedāvājam zemāk. Iegūt aizdevumu no mūsu uzņēmuma, ir daži informācija mums iet pāri, lai jūs, pirms mēs varam doties uz pieteikumu iesniegšanas procesu. Procentu likme: In aizdevuma mēs piedāvājam, mēs maksa 3% procentu likmi. Summa norādīta: mēs dodam no minimālo summu 1,000.00 līdz maksimāli 100,000,000.00 informācija, kas vajadzīga: Kas attiecas uz informāciju, kas nepieciešama, jums būs nepieciešams aizpildīt pieteikumu, kas satur jūsu personisko informāciju, kā arī kredīta informāciju, tas palīdzēs mums sniegt jums pilna dokumentācija par aizdevuma nosacījumiem un vienošanās līgums, ko jūs sagaidīs parakstīt un nosūtīt atpakaļ uz uzņēmuma apstiprināšanai, ja izpildīti. E-pasts mums: (chun.kome12@hotmail.com)

  Ja Jums ir interese sazinieties Via: chun.kome12@hotmail.com un aizpildiet zemāk kredīta pieteikuma veidlapu.

  Kredīta pieteikuma forma:

  Pilnais vārds:………………..

  Valsts: …………………

  Valsts:…………..

  Pilsēta: …………..

  Sex: …………………….

  Telefona numurs:………..

  Kredīta summa: ………..

  Mēneša ienākumi:……….

  Nodarbošanās: ………………. ….

  Kredīta termiņš: ………………….. …………….

  Mērķis Loan: ……………………. ………..

  E-pasta adrese:…………………. …………….

  Vai Jūs uzklāj pirms? ………………..

  Mēs gaida jūsu steidzami pieteikuma veidlapa jāaizpilda ok. Rakstiet mums: (Chun.kome12@hotmail.com) zvans vai SMS 18653250382

  Ar laba vēlējumiem.

 • mabel hernandez

  Nepieciešams steidzami aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jaunu biznesu? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pie procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums šodien par e-pastu: (mabelhernandezloan@gmail.com)

 • peterson

  Sveiki, Vai jūs meklējat biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, utt ..?

  Mēs šobrīd piedāvā personīgo un biznesa aizdevumu, lai jebkura ieinteresētā

  indivīds

  2% procentu likmi no 1 līdz 30 gadiem.

  nosaukums:

  Dzimšanas datums :

  Dzimums:

  Ģimenes stāvoklis:

  adrese:

  pilsēta:

  Valsts:

  Tālrunis:

  Kredīta summa:

  Aizdevuma ilgums:

  Neto ikmēneša ienākumi.

  Sazinies ar mums : creditsolutionhome1@gmail.com

 • Davies Ruth

  Vai jūs meklējat biznesa aizdevums? personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāls utt .. Vai tu esi bijis atteikts aizdevumu banka vai finanšu iestāde par jebkuru iemeslu dēļ. Es esmu Ruth kundzi, aizdevējs, aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieejamu procentu likmi 2% procentu likmi. Ja ir interese? Sazinieties ar mums šodien pie (daviesruthfirm@gmail.com)

 • Humble Felix
 • Humble Felix

  Vai jums ir nepieciešams aizņemties naudu, lai nomaksātu rēķinus vai uzsākt savu biznesu, sazinieties pa: elizabethmorganhelpss@gmail.com

 • williams kent

  SVEIKI,

  Jūs esat nepieciešama steidzami aizdevumu? ja jā, es gribētu, lai jūs sazināties ar mums pa e-pastu stephenjonasloans@yahoo.com~~pobj.
  aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu zemāk un atgriezties.

  Kredīta pieteikuma forma

  vārds____________
  Uzvārds_____________
  Sex__________________
  Marital____________
  summa needed_________
  Duration______________
  mērķis loan__________
  Mēneša ienākumi__________
  Country________________
  Valsts / province___________
  Phone________________
  Pasta indekss______________

  aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapā iepriekš ar savu pareizu informāciju, lai mēs varētu sākt uzticamu darījumu.

 • Turkish Finans

  Vai jums nepieciešama aizdevuma? Jūs vēlaties būt finansiāli stabils? Vai jūs vēlaties, lai paplašinātu savu biznesu? Piedāvājam uzņēmuma aizdevums, auto aizdevumu, biznesa aizdevums, personas aizdevums un aizdevumu? mēs dodam no aizdevumu ar ļoti zemu procentu likmi 2% ilgstošu komfortu, kas ir apgrozāmi. Šis piedāvājums ir atvērta visiem, lūdzu sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pastu uz (finansbankloan@list.ru)..

 • Anderson Morris

  Sveiki
  Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus, vai jums ir nepieciešama nauda, lai sāktu savu biznesu, sazinieties ar mums, jo mēs dodam no aizdevuma, kā zema kā 2% procentu likmi, sazinieties ar mums pa e-pastu andmoris38@gmail.com vairāk info

 • Eduardo Ruiz Santos

  “Laipni Eduardo Santos kredītu aizdevējiem aizdevumu uzņēmumiem reģistrēto kredītu, kas sniedz aizdevumus, lai palīdzētu dzīvē. Jums ir steidzami nepieciešams kredīts, lai nomaksātu savu parādu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai jūsu biznesu? Jums ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm? It dos jums konsolidācijas aizdevumu vai hipotēku? jūs meklējat vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu nepatikšanas pagātnei. mēs palīdzam cilvēkiem, kuri ir nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, dot kredīts tikai 2% procentu likmi, es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu atbalstu un adresātu, un būs gatavi sniegt aizdevumu. Tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums šodien (EduardoSantosloan @ gmail.com)

 • majority franklin

  Vai jums ir finansiālas problēmas? Jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksātu parādus? Vai jūs jebkurā finanšu krīzes? Tad jums ir pareizā avota. Mums ir reģistrēti un pilnvarotais uzņēmums, mēs dot aizdevumus ar zemu procentu likmi 2% privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu uz: (MAJORITYFRANKLIN16@GMAIL.COM)

 • Es esmu Frank Leonard, es esmu darbinieki St James vietas Wealth Management. Mēs dodam hipotēku, auto, personīgo un biznesa aizdevumu privātpersonām un uzņēmumiem. Mēs dodam vismaz $ 2,000.00 līdz $ 10,000,000.00 ar zemu procentu likmi kontakta 3% mums caur: sjp.co.service@outlook.com~~pobj. iegūtu sīkāku informāciju par to, kā iegūt savu aizdevumu.

 • Maria Jorge

  Vai jūs meklējat aizdevumu? Jūs esat īstajā vietā jūsu aizdevumu risinājumus tieši šeit! Global Finance Limited dot aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām par zemu un pieejamu procentu likmi 2%. lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, izmantojot: (mariajorgeglobalfinance@gmail.com)
  Paldies.

 • Pierrick Norman

  Cienījamie Aizdevuma meklētāji,
  Laipni lūgti Raymond vēlies beigt Financial Services ir uzņēmums un
  valdība apstiprināja naudas aizdevējs, kas dod kredītus uzņēmumiem un
  privātpersonām, kam nepieciešama palīgu pēdējo pie 3% procentu likmi,
  jūs varat sazināties ar savu steidzamo atbildi uz šo,
  E-pasts (Raymondcummingsloans@outlook.com)
  Pieejamie kredīti mēs piedāvājam ir.
  * Uzņēmumu finansēšana / finansējums
  * Nenodrošinātajiem aizdevumiem
  * Biznesa aizdevumi
  * Parāda konsolidāciju aizdevums
  * Atmaksas pusi aizdevumu
  * Personas aizdevums
  * Riska kapitāla aizdevumu
  * Īpašuma aizdevums un
  * Hipotekārais kredīts.

  Kredīta pieteikuma forma

  NAME …………………….
  COUNTRY …………………………..
  AGE ………………..
  DZIMUMS …………………
  NODARBOŠANĀS …………………
  MĀJAS ADRESE……………………
  Biroja adrese ………………………
  TELEFONA NUMURS … … … … … … … ….
  VAI TU SAPROTI ANGĻU VALODU…………………
  Apmērs AIZDEVUMU ………………….
  Aizdevums …………………….
  SKAITS BIROJA ……………………..
  MĒNEŠA IENĀKUMI………………………………..
  CITI E-MAIL …………………..

  Paldies un labakie vēlējumi. Sazinieties ar mums pa e-pastu: (Raymondcummingsloans@outlook.com)

 • Nancy Jonh

  Urgent loan Offer!!!

  Good Day!!!

  Are you in need of an urgent loan to settle your bill? Or you need a loan to start up up your own business? Have you been searching for a loan your country and the bank there have fail you? look no further, because a legit and trusted loan company is here again to meet all your financial needs without stress, contact (remymartinsloanfirm@gmail.com) today and with God we will meet your financial needs!!!

 • ANCHELL DOUGLAS

  Sveiki!

  Vai esat kādreiz gribēja fondi, aizdevumi, finansiālu palīdzību vai nepieciešama apstiprināts aizdevējam, lai palīdzētu jums tikties ar jūsu vajadzībām? Vēlaties ieguldījumu aizdevums jūsu uzņēmumu vai jūsu bankas pagriezās jūs uz leju? Jūsu ikmēneša ienākumi ir izzūd kā rezultātā augstas procentu likmes par savu aizdevumu, kredītu vai obligācijas? Tad jums nav citas izvēles, bet, lai iegūtu ātru un uzticamu pakalpojumu. Sazinieties ar mums šodien, izmantojot anchelldouglas06@gmail.com ir Legit / akreditētas Aizdevumi, hipotēkas un kopfondu.
  Lai izmantotu Quick Uzklājiet ar; Pilns nosaukums: Aizdevumi, kas nepieciešami: Aizdevuma mērķis: Aizdevuma ilgums: Tālrunis: Adrese / Valsts:

 • lisa

  Es vēlos pateikties apexloans@yahoo.com aizdevumi dota man 70000 eiro aizdevumu. Ja jums ir nepieciešama steidzamu kredītu, izvairītos no bijis scammed ar viltus aizdevējiem kontaktpersona legit sabiedrība caur epastu apexloans@yahoo.com, lai saņemtu aizdevumu

 • Dr Lewis

  Mans vārds ir Sam Walker no Čehijas, cietušais ir meklē aizdevumu. un man bija scam 4,000.00 eiro, un mana sieva bija slima gultā meklē naudu viņai sickness.a mans draugs man iedeva šo e-pastu, un ministrs teica Andrejs var man palīdzēt, es sūtīts viņu un pateikt viņam mana situācija visu , tāpēc sūtu šo liecību par pakalpojumu, kas padarīja manu sievu, kad es biju meklē aizdevumu. Tā nodrošina aizdevumus privātpersonām un uzticamu šķīdinātājiem. Procedūras, kas jāievēro stingri noteikumi, ko izmanto. * Šķirotu kredīti * Investīciju kredīts * Auto Loan * Parāda Consolidation Loan * Banku * Otrais Hipotēku * Iegāde kredīta * Personal Loan ātruma konstanti gada procentu likmi 2% apmērā no maksājuma ilgumu 1-30 years.Here ir viņa e-pasta adrese: pastorandrewloanfirm@outlook.com

 • Amar Jeet

  Vai jums ir nepieciešams finansiālu palīdzību? Mēs dodam no aizdevuma 2% ar procentu likmi, ja Jums ir interese sazinieties ar mums pa e-pastu: (amarjeetloaninvestmentworldwild@yahoo.com) sīkāku informāciju.

  * Commercial Kredīti.
  * Personal Aizdevumi.
  * Business Aizdevumi.
  * Investīcijas Kredīti.
  * Attīstība Kredīti.
  * Iegāde Kredīti.
  * Būvniecība aizdevumi.
  * Business Aizdevumi un daudz ko citu:

  mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu labu pakalpojumu veidu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (amarjeetloaninvestmentworldwild@yahoo.com)
  Ar laba vēlējumiem

  Mr.Amar Jeet

 • Bahena Ruiz Mario

  Sveiki sezonas sveicieni
  Vai jums ir nepieciešams ērts aizdevumu jūsu apmierinātību?
  Mēs piedāvājam pieejamu aizdevumu @ 3% procentu likmi, kas pieejams vietējās
  un starptautiskās aizņēmējiem.
  Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski
  un mēs sadarbojamies ar mūsu klientiem.
  Mēs dodam out ilgtermiņa aizdevumu maksimāli diviem līdz piecdesmit gadiem, sazinieties ar mums
  par (clasxicbahena@gmail.com)

 • Maria Victoria Vargas

  Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

 • Luken Chilee

  Attn; Vai jums ir nepieciešams kredīts garantēta 1,5% procentu likmi, lai samaksātu parādus vai pārskatus vai uzņēmējdarbības nolūkos? ja
  jā, sazinieties ar mums šodien, izmantojot mūsu kompānija-pasta adresi: wfhinc@outlook.com~~HEAD=pobj ar šādu informāciju:
  nosaukums:
  Adrese:
  Valsts:
  Age:
  Sex:
  Nodarbošanās:
  Valsts:
  Telefona numurs:
  Tīrie ienākumi:
  Kredīta summa:
  Aizdevuma ilgums:
  Mērķis Loan:
  Vai esat pieteicies uz aizdevumu pirms:

  Aizpildīt un saņemt savu finansiālo palīdzību 48 stundu laikā.

  Paldies,
  Rev Karen Sevin
  Piezīme: Visi ziņojumi jāsūta uz: wfhinc@outlook.com

 • Flores Alvaro

  sveiki

  Mēs piedāvājam zemas procentu likmes aizdevumiem par 2%, un kredīta pārbaude, mēs piedāvājam personas aizdevumiem, parādu konsolidācijai aizdevumi, riska kapitāls, biznesa aizdevumus, izglītības, mājokļu kredīti vai aizdevumi kāda iemesla dēļ, no $ 5,000 līdz $ 1.000.000. Tomēr mūsu metode ļauj jums norādīt nepieciešamo aizdevuma summu un ilgumu varat atļauties, tas dod jums reālu iespēju iegūt līdzekļus jums ir nepieciešams! Ja Jums ir interese, pasteidzies un sniegt šādu informāciju tieši tos apspriest
  Lūdzu, ņemiet vērā, ka iepriekš minētā informācija ir
  iesniedz
  E-pasts: TAYLOROWENLOANFIRM@GMAIL.COM

 • Maria Victoria Vargas

  Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

 • Maria Victoria Vargas

  Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

 • Flores Alvaro

  Sveiki

  Mēs piedāvājam zemas procentu likmes aizdevumiem par 2%, un kredīta pārbaude, mēs piedāvājam personas aizdevumiem, parādu konsolidācijai aizdevumi, riska kapitāls, biznesa aizdevumus, izglītības aizdevumi, mājokļu kredīti vai aizdevumi kāda iemesla dēļ, no 5000 $ līdz 1.000.000 $. Mūsu metode tomēr ļauj noteikt nepieciešamo aizdevuma summu un ilgumu jūs varat atļauties, tas dod jums reālu iespēju iegūt līdzekļus jums ir nepieciešams! Ja Jums ir interese, pasteidzies un sniedz šādu informāciju tieši tos apspriest
  Lūdzu, ņemiet vērā, ka iepriekš minētā informācija ir
  Iesniegt
  E-pasts: TAYLOROWENLOANFIRM@GMAIL.COM

 • James Martins

  Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai jums ir nepieciešams biznesa kredītu? Vai esat parādā? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Vai jums ir atteikta bankas, jo jūsu sliktu kredītvēsturi? Tad nav jāuztraucas vairāk, ka mēs esam šeit, lai palīdzētu. Kā mēs piedāvājam mūsu aizdevumus ar procentu likmi 3%. Sazinieties ar mums pa e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas par jamesmartinsfinances@gmail.com

 • jack blessing

  Aizdevumi visu veidu vajadzībām
  Piedāvājam minimumu 10,000.00 eiro līdz 20 miljoniem eiro
  Ar zemu procentu likmi 2%
  aizdevums
  periods: līdz 25 gadiem atkarībā no aizdevuma summas, jums ir nepieciešams.
  klientiem ir
  Būt vecāki o F 18 gadi
  Šis darījums ir 100% drošs visiem clents
  Lai saņemtu pilnu informāciju par kredītu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu:
  (Jackblessingfirm@gmail.com)

 • Michael Andrew

  Vai jums nepieciešama aizdevuma?
  Vai jūs vēlaties, lai nomaksātu rēķinus?
  Vai jūs vēlaties būt finansiāli stabils?
  Viss, kas Jums jādara, ir sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā nokļūt
  sākās un saņemt aizdevumu jums vēlas.
  Šis piedāvājums ir atvērta visiem, kas spēs atmaksāt atpakaļ laikā.
  Ņemiet vērā, ka atmaksa laika rāmis ir apgrozāmi un procentu likmi
  3%.

  Jums ir paredzēts informēt mūs par pieprasīto, lai precīzu aizdevuma summas
  ļauj mums nodrošināt jūs ar kredīta noteikumiem un nosacījumiem. ja Jums ir
  ieinteresēti iegūt kredītu no mūsu firmas.
  Lūdzu, vai aizpildiet īsu pieteikuma formu zemāk, un mēs
  apsolīja, lai palīdzētu jums out ar jebkuru finanšu vajadzības, tu atrodas
  Kredīta pieteikuma forma {tiešsaistes formu}

  1) Jūsu vārds ……………….
  2) JŪSU VALSTS …………….
  3) jūsu nodarbošanās ………….
  4) jūsu ģimenes stāvoklis ………
  5) PHONE NUMURS …………….
  6) MĒNEŠA IENĀKUMI ………… ..
  7) ADRESE …………………
  8) MĒRĶIS AIZDEVUMA ………….
  9) AIZDEVUMA PIEPRASĪJUMS …………….
  10) AIZDEVUMA ILGUMS ………………
  Vai jums nepieciešama aizdevuma?
  Kontakti E-pasts: michaelandrewloanfirm@hotmail.com

 • Mr kally

  AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS !!!!

  Vai jūs kādreiz domājat, kā iegūt stresa brīvu aizdevumu no cienījamiem aizdevējs? Vai jums nepieciešama steidzama kredīta? Vai jums ir finansiāls atbalsts ir nepieciešams? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus vai nopirkt mājās? Vai jūs vēlaties uzņēmējdarbības savu, un jūs nezināt, kā iet par to? Apsveicam Jūs esat īstajā vietā, lai iegūtu aizdevumu ESTA Piedāvājam aizdevumu privātpersonām un uzņēmumiem ar zemu procentu likmi 2%, mūsu pakalpojumi ir ātri un pieejamu iegūtu vairāk informācijas ir, sazinieties ar mums pa e-pastu: (Kallycompanyloanhelp@gmail.com)

  Mūsu pakalpojumi ietver:
  * Personas Aizdevumi (Secured un bez tā)
  * Business Aizdevumi (Secured un bez tā)
  * Home Improvement
  * Investīciju aizdevumi
  * Citi Aizdevumi
  u.c. …
  Ja Jums ir interese, lūdzu, atgriezties pie mums pa e-pastu: (Kallycompanyloanhelp@gmail.com)

 • Mr kally

  AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS!!!!

  Vai jūs kādreiz domājat, kā iegūt stresa brīvu aizdevumu no cienījamiem aizdevējs? Vai jums nepieciešama steidzama kredīta? Vai jums ir finansiāls atbalsts ir nepieciešams? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus vai nopirkt mājās? Vai jūs vēlaties uzņēmējdarbības savu, un jūs nezināt, kā iet par to? Apsveicam Jūs esat īstajā vietā, lai iegūtu šo aizdevumu Mēs piedāvājam aizdevumu privātpersonām un uzņēmumiem ar zemu procentu likmi 2%, mūsu pakalpojumi ir ātri un pieejamu Lai iegūtu vairāk informācijas ir, sazinieties ar mums pa e-pastu: (Kallycompanyloanhelp@gmail.com)

  Mūsu pakalpojumi ietver:
  * Personas Aizdevumi (Secured un bez tā)
  * Business Aizdevumi (Secured un bez tā)
  * Mājas uzlabošana
  * Investīciju aizdevumi
  * Citi Aizdevumi
  u.c. …
  Ja Jums ir interese, lūdzu, atgriezties pie mums pa e-pastu: (Kallycompanyloanhelp@gmail.com)

 • Kredīts uzņēmumiem ar izdevīgiem noteikumiem, piesakies aizpildot anketu un piesaisti naudu! Vairāk info: http://www.cityfinances.lv/lv/kredits-uznemumiem/

 • Juan Arriagada

  Lūdzu, sazinieties ar šo e-pastu: bishopelijahloanfirm002@hotmail.com ja jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, vai jūs sazināties ar viņu, izmantojot WhatsApp: +2349035555247 viņš vārds ir bīskaps Elija viņš man palīdzēt ar aizdevumu summu 10,000 euro, kad esmu vajadzīga aizdevumu.

  Mans vārds ir juan arriagada alfredoes dzīvoju Spānija

 • HELEN BENJAMINE

  STEIDZAMI AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS TRUSTED un garantētu PIETEIKTIES TAGAD.

  Laba diena,

  Cienījamie aizdevuma meklētāji, Sveicieni no Bezvainīgās Aizdevumu sniedzēju SIA
  Mums ir sertificēti aizdevumu aizdevējs kas piedāvā aizdevumus cilvēkiem, kuri ir
  vajag aizdevumu. Mēs dodam aizdevumus projektu, biznesa, nodokļi, rēķini,
  un daudzi citi iemesli, mēs darbojas pie 3% interese ir rate.There ir
  vairāk iegūt, saņemt aizdevumu no mūsu kompānijas, tāpēc tie jums nepieciešama
  aizdevums? Vai esat parādā? Vai jūs vēlaties kredītu, lai uzsāktu jauku uzņēmējdarbību, un ir vajadzīgs kapitāls? Vai jums ir nepieciešams aizdevumu finansēšanai, lai kāda iemesla dēļ? Jūsu palīdzība ir
  beidzot šeit, jo mēs dodam aizdevumus ikvienam lēts un
  pieejamu procentu likmes tikai 3%, ja Jums ir interese, lūdzu sazinieties
  mums šodien: (ImmaculateloanprovidersLtd@gmail.com)
  un saņemt savu aizdevumu šodien. Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem, lūdzu,
  atstāt zināt summu aizdevumu, jums ir nepieciešams, un ilgumu aizdevumu.

  mēs ņemam nākamo:

  * Personas Aizdevumi (Secure un bez tā)
  * Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
  * Consolidation Loan un daudz ko citu.

  Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski.
  Ja Jums ir interese, lūdzu, sazinieties ar mums:
  ImmaculateloanprovidersLtd@gmail.com

  NO UPFRONT IEF PIELIKUMĀ

  Veiksmi,
  Klientu atbalsts.
  Helen Benjamin. https://uploads.disquscdn.com/images/f9f9494d613062d2246c34f3356d4aed2c38302a515bb191903e5991129b4a25.jpg

 • Garcia J Sacramento

  Meklējat biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājokļu, auto aizdevumi studentu aizdevumiem, konsolidācijas aizdevumus, nenodrošināti aizdevumi riska kapitāla; utt .. Vai liegta aizdevumu no bankas vai vienošanās ar vienu vai vairākiem finanšu iemeslu dēļ. Tas ir vairāk iespējams, ka jūsu uzticību šis risinājums! un ganu Private aizdevēji aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar vienu un zemu pieņemamām procentu likmi 2%. Vai tu esi ieinteresēts? sazinieties ar kārumu pēc pārveidošanas aizdevuma 48 stundu laikā. KONTAKTI garciajsacramento@gmail.com

 • Trinity Global Loan Ltd

  Sveiki, Vai jūs jebkurā finanšu problēmu? un jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu savu
  savu personīgo biznesu, vai arī nokārtot savu parādu vai atmaksāties rēķinus, vai arī jūs esat
  atrast ir grūti iegūt aizdevumu no dažādām bankas.
  Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām, kā arī organizācijas, kuras ir nodomi
  un atjaunojot māju un
  starptautiskie klienti pie 2% likmi
  mēs piedāvājam :
  parādu konsolidācijai studējošā kredīts
  investīciju aizdevumu uzņēmumiem aizdevumu
  privātie un valsts aizdevumus

  ja ir interese, aizpildiet šo formu un atgriezties pie šī uzņēmuma e-pastu (Trinitygloballoanltd@gmail.com)

  nosaukums:
  valsts:
  sex:
  Mēneša ienākumi:
  nepieciešama aizdevuma summa:
  aizdevums ilgums:

  vēlreiz sazināties ar šo e-pastu, lai vairāk informācijas s (TRINITYGLOBALLOANLTD@GMAIL.COM)

 • juliet quin

  Sveiki visiem,
  Esmu Noelle Mason pēc nosaukuma, es dzīvoju Latvijā, tikai pirms dažām nedēļām es biju meklējot aizdevumu 70,000Euro, jo man sāk trūkt naudas barošanai un manu rēķinus. Es biju scammed par 6,500Euro un es nolēma iesaistīt manu self šādā uzņēmējdarbībā atkal beidzot draugs mans mani iepazīstināja ar aizdevumu firma sakarā ar manu izskatu un izdarībām. Es izmēģinājuma un es esmu ļoti pateicīgs es esmu šodien, man bija dota aizdevuma summu 90,000Euro ar šo lielisko firma Sergejs Shikunov Loan Services, Sergejs shikunov kunga pārvaldīta. Ja Jums ir nepieciešama īsta vai legit aizdevumu vai finanšu palīdzību, un jūs varat būt uzticams un uzticamu un spēj maksāt atpakaļ noteiktajā laikā līdzekļu es padomu jums, sazināties ar viņu caur (sergeyshikunov@yahoo.com) un jums būs brīvs no izkrāpšanu internetā. Mans jauki vīrs mērā ir sveiciens jums arī tad, ja tas nav par jums es nevaru iedomāties, kā dzīve būtu par manu ģimeni šodien. Jūs esat tas, kurš izņemt mani un manu ģimeni izkļūt no nabadzības, mana ģimene paplašina savu sveicienu ar jums.

 • Regina

  Kredīta piedāvājums @ 2% likme !!!

  Mūsu
  uzņēmums ir juridiska organizācija, kas tika izveidota, lai palīdzētu
  cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība, piemēram, finansiāls atbalsts. Mēs esam ASV finanšu uzņēmums.
  Tātad,
  ja jums ir finansiālas grūtības finanšu traucējumos, un jums ir
  nepieciešama nauda, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir nepieciešams
  aizdevums, lai nomaksātu parādus vai samaksātu rēķinus, uzsāktu labu
  uzņēmējdarbību vai aizņemtu grūtības vietējās bankās, sazinieties ar
  mums. Šodien e-pasts: ohioloans85@gmail.com

  Mr Scotty

 • WAEC 2017/2018 UPGRADING OF RE

  Vai jūs meklējat līdzekļus, lai nomaksātu kredītus un parādus? Vai jūs atrodaties nedaudz nepatikšanas ar neapmaksātiem rēķiniem un nezināt, kā iet vai kur vērsties? Kā
  atrast cienījamu parādu konsolidācijas uzņēmumu, kas var palīdzēt jums
  samazināt ikmēneša maksājumus, lai jums būtu pieejamas atmaksāšanas
  iespējas, kā arī elpošanas telpa
  Kad runa ir par mēneša beigām un rēķini jāapmaksā? Kival Loan Investment ir atbilde.

  E-pasts: izmantojot (kivaloansinvestment2017@gmail.com)

  ** Vai jūs esat finansiāli saspiests?
  ** Vai jūs meklējat līdzekļus, lai nomaksātu kredītus un parādus?
  ** Vai jūs meklējat finansējumu, lai izveidotu savu biznesu?
  ** Vai jums ir nepieciešams privāts vai biznesa aizdevums dažādiem mērķiem?
  ** Vai jūs meklējat aizdevumus, lai veiktu lielus projektus?

  E-pasts: izmantojot (kivaloansinvestment2017@gmail.com)

 • Greg Owen

  https://uploads.disquscdn.com/images/ba57fabc993acd840224b5f4f2bda95b09d79e7de1fb02fc6f77e41c9eb810f0.jpg Vai jums ir nepieciešams ātrs, ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar samērā zemu procentu likmi
  Tik mazs kā 3%?

  Mēs piedāvājam biznesa aizdevumu:
  Personīgais kredīts:
  Mājas aizdevums:
  Auto aizdevums:
  Studenta aizņēmums:
  Parādu konsolidācijas aizņēmums: e.t.c.

  Neatkarīgi no jūsu kredīta score.we ir garantēta, izsniedzot
  Finanšu pakalpojumus mūsu daudzajiem klientiem visā pasaulē.
  Izmantojot mūsu elastīgās kreditēšanas paketes,
  Aizdevumus var apstrādāt un pārskaitīt aizņēmējam
  Iespējami īsākais laiks.

  Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevums, sazinieties ar mums pa e-pastu:

  Gregowenloanfirm1@gmail.com

  Garantēts 3% uzticams aizdevuma piedāvājums.

 • Steven Williams

  Pašlaik mēs piedāvājam peldošās kredīta shēmu ar procentu likmi 2% ar derīgu derīgu ID.
  Jūs varat nosūtīt kredīta pieprasījumu par jebkādu nepieciešamo aizdevuma summu.
  Mēs piedāvājam aizdevumus sākot no $ 5000 USD USD Min. USD 50 000 000 USD Maks.
  Mēs ilgtermiņa kredītu no pieciem (5) līdz piecdesmit (50) gadiem maksimāli.
  Mēs izsniedzam šāda veida aizdevumu: Projekta aizdevums, Refinanses aizdevums, uzņēmējdarbības investīciju aizdevumi, automašīnu vai transportlīdzekļu aizdevumi, studentu aizdevums, parāda konsolidācija, mājoklis Aizdevumi, individuālie aizdevumi, ceļojumu un atvaļinājuma kredīts, Ziemassvētku un jaunā gada aizdevums.
  Mūsu uzņēmumam ir vajadzīga arī persona, kas var būt mūsu uzņēmuma pārstāvis jūsu valstī.
  Sazinieties ar mūsu STEVEN WILLIAMS FINANCIAL LOAN FIRM biroju pa e-pastu: stevenwills0001@gmail.com

  Ja jūs interesē mūsu finanšu piedāvājums un vēlaties saņemt aizdevumu no mums, sazinieties ar mums un sniedziet mums tālāk sniegto informāciju, un tas būs vajadzīgs, lai uzsāktu
  Kredīta summa attiecīgi.

  Nosaukums: ___________________________
  Nosaukums: ____________________________
  Dzimums: _______________________________
  Ģimenes stāvoklis: _______________________
  Kontaktpersonas adrese: ______________________
  Pilsēta / zip: ________________________
  Valsts: ______________________________
  Dzimšanas datums: ________________________
  Summa, kas nepieciešama kā aizdevums: ________________
  Aizdevuma ilgums: ________________________
  Ikmēneša ienākumi / Ikgadējie ienākumi: _________
  Nodarbošanās: ___________________________
  Mērķis aizdevumam: _____________________
  Tālrunis: ________________________________
  Fakss: __________________________________

  Atzīstot šo informāciju, tiks nosūtīti labi aprēķināti noteikumi un nosacījumi, ieskaitot līgumu.

  Paldies par jūsu patronāžu!

  Ar laba vēlējumiem,
  STEVEN WILLIAMS FINANŠU AIZDEVUMU FIRM
  E-pasts: stevenwills0001@gmail.com