Sporta un fitnesa klubs “Reaktors” 2. aprīlī cilvēkus aicina uz atvērto durvju dienu

Beidzot Latvijā parādoties ilgi gaidītajai saulītei un labajiem laikapstākļiem, arī cilvēkos daudz izteiktāk parādās enerģija un motivācija sākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Pavasaris patiešām ir īstais laiks, lai sāktu piekopt aktīvu dzīvesveidu un bikini sezonu jau sagaidītu ar atlētisku un tvirtu augumu.

Lai gan ir ļoti daudz cilvēku, kuri labprāt pievienotos sportotāju pulciņam, bieži vien neizlēmība un cenu jautājums ir faktori, kādēļ tiek turpināts piekopt neveselīgu dzīvesveidu. Tieši šī iemesla dēļ, lai cilvēkus iedvesmotu un iedrošinātu sākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, sporta un fitnesa klubs “Reaktors” sestdien, 2. aprīlī, rīko atvērto durvju dienu, kurā visus interesentus iepazīstinās ar sporta kluba telpām, treneriem, treniņu programmām, kā arī atbildēs uz visiem uzdotajiem jautājumiem.

Atvērto durvju dienā būs dažādi piedāvājumi un akcijas – ikvienam gan jaunajam, gan esošajam klientam visas dienas garumā būs iespēja apmeklēt jebkuru nodarbību bez maksas, kā arī būs iespējams iegūt bezmaksas treneru konsultācijas trenažieru zālē, saņemot vērtīgus ieteikumus no profesionāļiem. Īpašie piedāvājumi būs pieejami arī abonentiem, tādējādi piedāvājot cilvēkiem papildus motivāciju vairāk pievērsties sportam. “Reaktors” būs sagatavojis arī dažādus pārsteigumus un loteriju, kurā būs iespējams laimēt vērtīgas balvas. Ar 50% atlaidi būs iespējams apmeklēt solāriju un iegūt kārdinošu iedegumu.

Lai aktīvu dzīvesveidu papildinātu ar veselīgām veltēm, sporta kluba ”Reaktors” atvērto durvju dienā ”Blankenfeldes muiža” piedāvās degustēt savas dabīgās un gardās sulas un sīrupus. ”Blankenfeldes muiža” ir pazīstama ar savu naturāli ražoto produkciju un ir ieguvusi arī godpilno nomināciju ”Dabīgs Produkts”. Tāpat atvērto durvju dienā būs iespēja nogaršot dabīgo un gardo Sēklu Muss produkciju – Sēklu muss ir pirmās sēkliņu un žāvētu augļu trifeles Latvijā, kas pieejamas plašākā tirgū, šobrīd, galvenokārt, eko veikalos. Šiem saldumiem netiek pievienots cukurs, medus, olas, sviests, milti vai kādas citas piedevas, līdz ar to tās nesatur glutēnu un ir saldums bez cukura. Trifeles ir dabīgs produkts, roku darbs, dzimis tepat Rīgā.
Pasākumā “Reaktors” komanda centīsies cilvēkiem pierādīt, cik sportošana var būt jautra un patīkama, laužot stereotipu, ka sports var sagādāt grūtības. Ar fiziskām aktivitātēm, veselīgiem gardumiem un pozitīvu gaisotni cilvēki iepazīs sporta un fitnesa gaišo pusi, kura ikvienam liks vēlēties savā ikdienā pārvarēt slinkumu un pievērties aktīvākam dzīvesveidam.

Atvērto durvju dienā cilvēki droši varēs uzdot jautājumus gan par treniņu plāniem, gan atbilstošākajiem vingrinājumiem arī “Reaktora” trenerim Aivaram Visockim, ar kuru varēs aprunāties visas dienas garumā, tādējādi uzzinot, kas savā dzīvesveidā vai mēģinājumos nomest liekos kilogramus būtu jāmaina. Kā norāda treneris, sākt sportot nekad nav nedz par agru, nedz par vēlu, tādēļ uz atvērto durvju dienu 2. aprīlī ieteicams ierasties visu vecumu pārstāvjiem un uzzināt, cik pozitīvi tas ietekmē gan pašsajūtu, gan veselību.

Ņem līdzi draugus arī Tu, un jautrā kompānijā gūsti pozitīvas emocijas, pārsteigumus un balvas!