“Good Stay hotels”: klientu atzinīgs novērtējums – augstākais atalgojums

Viesnīcu bizness ir dinamisks un interesants veids, kā iepazīties un komunicēt ar cilvēkiem no visas pasaules, dzirdēt ceļojumu stāstus un redzēt cilvēku priecīgās sejas redzot un izdzīvojot kaut ko iepriekš neredzētu. Tomēr šis bizness nav domāts ikvienam – ir jāprot komunicēt, palīdzēt un pats galvenais, jebkurā situācijā jāspēj būt viesmīlīgam. Šajā jomā prioritāte ir klients un veiksmīgi uzņēmēji viesnīcu un tūrisma jomā noteikti nav no tiem, kam tikai finansiāls aprēķins darbojas kā virzītājspēks biznesā. Viesnīcu biznesā galvenā darba alga un atslēga uz panākumiem ir klientu atzinīgs novērtējums.

Tomēr klientu vēlmes ir arī ļoti daudzveidīgas. Protams, viens ir iekārtot numuriņus tā, lai tie atbilstu dažādiem standartiem, tomēr ne vienmēr visu gaumēm ir iespējams izpatikt. Dažkārt ir jārēķinās arī ar daudz un dažādiem lūgumiem un jāspēj atbildēt uz vienu un to pašu jautājumu neskaitāmas reizes. Viesnīcu tīklā “Good Stay hotels” tieši šie sīkumi un detaļas ir izaicinājums, kas palīdz attīstīties un parādīt to, cik katrs klients ir svarīgs, jo katram klientam tiem nodrošināta individuāla pieeja. Turklāt, ļoti daudz tiek domāts ne tikai par kvalitatīvu atpūtu, bet arī par biznesa tūristiem, nodrošinot modernas konferenču zāles un telpas semināriem. Nozares speciālisti pauž viedokli, ka viesnīcu spēja apkalpot dažādu uzņēmumu biznesa ceļojumus, komandējumus, pasākumus, seminārus un konferences Rīgā un tās apkārtnē ir ļoti izdevīga, jo tā atrodas Baltijas valstu vidū, kas ir lieliska dislokācija dažādu starptautisku pasākumu organizēšanai.

“Lai arī lielākoties izmantojam “Good Stay hotels” viesnīcu Siguldā, lai organizētu konferences un seminārus ar starptautiskiem darījumu panteriem, viesnīcas kolektīvs vienmēr ir parūpējies par visu, sākot ar sīkumiem. Viesnīca vienmēr ir nodrošinājusi gan augstu servisu mūsu konferenču laikā, gan atpūšoties pēc garas un nogurdinošas dienas. Tas ir ļoti svarīgi, viesnīcas kolektīvs vienmēr interesējas par viesu vēlmēm, ir smaidīgs un pozitīvi noskaņots. Tas ir svarīgi, jo vienmēr rodas iespaids, ka klients ir ļoti gaidīts un par to rūpējas no sirds. To nevar nenovērtēt.” stāsta ilggadējs tīkla klients, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra projektu direktors Kaspars Vītoliņš.

“Sekmīgi uzturēt viesnīcu ir liels izaicinājums, nemaz nerunājot par vairākām, tomēr mēs to uztveram ar prieku un degsmi. Tas ir darbs vairāku gadu garumā, katrs viesis ir svarīgs un ir jābūt spējīgiem domāt ne tikai par izklaides un atpūtas iespējām, bet arī par biznesa tūrisma iespējām. Mēs cenšamies un strādājam, lai visi viesi, neatkarīgi no tā, kāds ir mērķis viņu palikšanai mūsu viesnīcās, justos gaidīti, novērtēti un piedāvājuma kvalitāte atbilstu samaksātajai naudai. Ikviens klients mums ir svarīgs un to cenšamies parādīt ar savu attieksmi, jo redzēt priecīgus un apmierinātus klientus ir ļoti liels gandarījums, ” par savu darbu viesnīcu biznesā saka “Good Stay hotels” mārketinga daļas vadītāja Alīna Rostovska.

“Good Stay hotels” pārstāv trīs augstas klases viesnīcas Jūrmalā, Daugavpilī un Siguldā, piedāvājot klientiem augstākā līmeņa izmitināšanas pakalpojumus, neaizmirstot par biznesa tūrisma klientiem – visas viesnīcas piedāvā vairākas modernizētas konferenču zāles. Par atpūtu arī tiek padomāts, viesnīcās ir SPA, baseini, pirtis un restorāni ar lielisku ēdienkarti, tomēr īpaši jāatzīmē augstais klientus serviss. Tāpat arī Rīgā uzņēmumam ir iespēja piedāvāt ļoti labu vietu komandējumu izmitināšanā jeb uzņēmumu darbinieku pārnakšņošanai par īpaši zemu cenu, nodrošinot labu kvalitāti.

Tūrisma bizness ir dinamisks un ļoti interesants, bet tas ir arī bizness, kur galvenokārt nākas dot un negaidīt, kad tiks dots pretī. Šajā biznesā viss ir atkarīgs no tā, kā tiek uzņemti klienti un kādu tēlu uzņēmums nes pasaulē, īpaši svarīgas ir detaļas un uzņēmēji, kas prot tajās saskatīt iespējas būs tie, kas jutīs klientu pateicību un jaunu klientu pieplūdumu.