Biznesa konference “Grāmatvedība un nodokļi 2022” apskatīs svarīgākos izaicinājumus nākotnē

Grāmatvedība ir ne tikai viena no pieprasītākajām profesijām, bet arī sarežģītākajām, jo prasa reģistrēt, organizēt un izprast finanšu informāciju. Tāpat novērots, ka grāmatvedībā likumdošana ik gadu mainās un arī nodokļi piedzīvo savas izmaiņas. Lai uzzinātu, ar kādiem izaicinājumiem nākotnē saskarsies grāmatvedība, kā arī, lai būtu informēti par šī brīža aktualitātēm, ikvienam ir iespēja apmeklēt šī gada nozīmīgāko biznesa konferenci “GRĀMATVEDĪBA UN NODOKĻI 2022”.

Konferencē satiksies eksperti, lai apspriestu aktuālākās tendences grāmatvedībā un plānotās izmaiņas nodokļu politikā 2022. gadā. Tāpat tiks runāts par atbalstu uzņēmējiem Covid-19 seku pārvarēšanai un grāmatvedības izaicinājumiem tuvākajos gados.

Uz diskusiju pulcēsies tādi grāmatvedības un nodokļu eksperti kā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Grāmatvedības un finanšu nodaļas grāmatvedības eksperte Linda Puriņa, SIA “JOHANSONE UN PARTNERI” valdes locekle, zvērināta revidente Modrīte Johansone, Briox vadītāja Latvijā un Lietuvā Ilona Strode, “KPMG Latvijā” nodokļu konsultāciju pakalpojumu direktore Irēna Lejiņa, uzņēmuma “Econome” vadītājs, sertificēts nodokļu konsultants Matīss Kodoliņš, “Orients Audit & Finance” partnere biznesa attīstībā Jekaterina Novicka, “KPMG Latvijā” nodokļu konsultāciju pakalpojumu direktore Ilze Berga, grāmatvedības un nodokļu eksperte Jadviga Neilande, “KPMG Latvijā” transfertcenu pakalpojumu vadītājs Kaspars Banders, (tēma: Transfertcenas), LRGA izpilddirektore, SIA “Nexia Audit Advice” partnere Svetlana Šemele-Baikova un AHS Consulting dibinātāja Aija Hermane.

BIĻEŠU CENAS:

Dalībnieka karte – agrā pieteikšanās “Early bird” – 79 EUR.

– Agrā pieteikšanās līdz 05.09.2021. Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka karte – 99 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka VIP karte – 199 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.
– Īpaša uzmanība izvirzītajam problēmjautājumam konferences ekspertu diskusijās.
– Iespēja papildus publicitātei medijos.

Speciālās cenas piedāvājums uzņēmumiem, piesakot vairāk nekā 10 dalībniekus! Lai to saņemtu, lūdzam sazināties ar konferences organizatoriem.

Lai reģistrētos konferencei, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu: https://www.registreties.lv/gramatvediba-un-nodokli

Publicitātes materiāls