Adoria: Vecāki aktīvi izmanto iespēju saņemt bērnu zobārstniecības pakalpojumus bez maksas

Rūpējoties par gados jaunāko iedzīvotāju mutes dobuma veselību, veselības un skaistuma centrs „Adoria” bērniem līdz 18 gadu vecumam nodrošina zobu aprūpi pilnībā bez maksas. Kā norāda “Adoria” zobārsti, vecāku interese par bērnu mutes dobuma pārbaudi ir augsta, kas liecina par to, ka vecākiem patiesi rūp, lai viņu bērniem veidotos skaists, kopts un, galvenais, veselīgs smaids. Profesionālie zobārsti veic ne tikai nepieciešamo zobu labošanu un mutes dobuma higiēnu, bet arī draudzīgi un atraktīvi pastāsta mazajiem nebēdņiem par pareizu zobu kopšanu, kas turpmāk ļaus arī patstāvīgi rūpēties par savu smaidu.

“Vecākiem un vecvecākiem rudens ir lielisks laiks, lai pārbaudītu bērnu zobu stāvokli, jo bērniem tikko sākusies skola, kas radina pie disciplīnas un kārtības. Mūs priecē vecāku lielā aktivitāte un bērnu drošības sajūta – arvien retāk nākas saskarties ar situāciju, kad bērns ir tik nobijies, ka atsakās no zobu labošanas. Tas liecina par to, ka vecāki ir veidojuši bērnos apziņu, ka rūpes par zobiem ir dabisks un nepieciešams process. Arī mūsu speciālisti maksimāli iedrošina mazākos, kuri, iespējams, zobārstu apmeklē pirmo reizi, un vēl nezina, kas tas tāds vispār ir. Bērni no zobārsta kabineta, lielākoties, iznāk smaidīgi un ieinteresēti par notikušo procesu. Zobārsti rūpīgi iepazīstina bērnus ar katru darbību, ko tie veic un izstāsta par pareizu zobu kopšanu, kā arī ēdieniem, kas visvairāk bojā viņu zobus. Esam priecīgi, ka mazie ieklausās un vēlas turpmāk kārtīgāk sekot līdzi savu zobu veselībai. Arī pieaugušajiem nevajadzētu aizmirst par regulāru mutes dobuma higiēnu un zobu pārbaudi,” turpina veselības un skaistuma centra „Adoria” zobārsti.

Galvenais bērnu un pusaudžu zobu ienaidnieki ir saldie un gāzētie dzērieni, konfektes, cepumi. Nepareizs uzturs kopā ar sliktu mutes dobuma higiēnu, neapšaubāmi, rada zobu bojāšanos un izjauc bērna organisma līdzsvaru kopumā. Īpaša vērība jāpievērš piena zobu kopšanai, kas nepareizas tīršanas un nepietiekami bieži veiktas zobu higiēnas dēļ cieš visvairāk. Pie higiēnista bez maksas reizi gadā var veikt arī piena zobu profesionālu notīrīšanu.

“Izmantojām iespēju un apmeklējām zobārstu veselības un skaistuma centrā “Adoria”, un jāsaka – lai gan sākumā mana piecgadīgā meita bija nobijusies, pēc vizītes dzīvesprieks bija atgriezies un viņa ar aizrautību man stāstīja, kā pareizi jārūpējas par zobiem. Esam ļoti apmierināti ar rezultātu – veiksmīgi tika salaboti vairāki zobiņi, kā arī vizītes laikā ieguvām būtisku informāciju par turpmākajiem pasākumiem, kas nepieciešami, lai meitas mutes stāvoklis būtu veselīgs. Bezmaksas zobu labošana bērniem ir ļoti būtiska, jo ir vecāki, kas to tik vienkārši nevar atļauties, tāpēc iesakām ikvienam izmantot šādu iespēju. Paldies “Adoria” zobārstiem par pacietību – nu manam bērnam nav bail no zobārsta!,” atzīst Madara Lejiņa no Rīgas.

„Adoria” aicina savlaicīgi pievērsties bērna veselībai un izmantot laiku pirms ziemas iestāšanās, lai atnāktu uz bezmaksas pārbaudēm, kā arī saņemt konsultācijas no centra zobārstiem.